Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is fél, hogy nem találja...

Más is fél, hogy nem találja meg sosem a párját, lelki társát ebben az életben?

Figyelt kérdés
Mert én lassan 24 leszek és sehol sem találok olyan lányt, akivel szeretnénk egymást és kölcsönös lenne a vonzalom, összetartozás, összhang egymás között. Sokszor úgy érzem valami egyedi, különc fiú vagyok, aki számára nincs megfelelő lány. Ráadásul az én korosztályomban már a rendes lányok foglaltak, aki van az meg buta könnyűvérű lány, atöbbség amúgy is ilyen, őket meg nem bírom.
2013. szept. 11. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele, hogy az alapján amiket látok, furábbnál furább alakoknak lett csaja, akkor nekem miért ne lehetne... 20 éves korom végén meg is ismertem egy lányt, nagyon hamar szerelmesek lettünk egymásba. Vele vesztettem el a szüzességemet. Megérte várni, és nem 1 egy éjszakásban elveszteni érzelmek nélkül. Azóta már házasok vagyunk.


Ne adjátok fel, meg fogjátok találni az igazit:)


Én 2 hete keresgéltem, amikor megismertem egy netes társkeresőn...:)


ő már 5 éve próbálkozott itt ott, mire megismerkedtünk.


24/F

2013. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Féltem sokáig,mert nagyon nem akart összejönni a dolog. de 24évesen szerencsére megismertem azt akire mindig vártam.:) már házasok vagyunk.


27/N

2013. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én már nem félek, tőle, hanem biztosan tudom, hogy sosem fogom megtalálni. Egy nagyon hosszú kapcsolatnak lett vége néhány éve, azóta sem találtam még hasonlót sem. Sajnos azóta olyan körülmények történtek, olyan élethelyzetbe kerültem önhibámon kívül, hogy örökre elszállt minden esély, hogy 37 évesen megtaláljam a hozzám illő párt. Pedig nem iszom, nem járok fizetős csajokhoz, komoly és normális vagyok, jó humorú, intelligens, bár diplomám sajnos nincs, mégis örökre odaveszett minden reményem. Egyedül maradtam örökre.
2014. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!