Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem hiszem el, ha egy...

Miért nem hiszem el, ha egy fiú azt mondja, hogy szép vagyok? Fiúk, ti olyan lányokra is szoktátok ezt mondani, akit nem is tartotok annak?

Figyelt kérdés
Akárki mondja, csak hitetlenkedek, mert azt gondolom, biztos nem komoly, csak nevetni akar rajtam. Vagy szerintetek, ha nem így gondolnák, nem mondanák? 20/L
2013. szept. 11. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... Küldj egy képet magadról én meg elmondom a véleményemet. Úgy is teljesen névtelen az egész...
2013. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A. Bundy ***** válasza:
nem vagy kicsit paranoiás?
2013. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Magamtól csak olyannak mondom aki tetszik.
2013. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz! :)
2013. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Me' önbizalomhiányos vagy, azé'. Vagy kéreted magad. Igazából robbant irritáló tulajdonság hosszútávon.


28/L.

2013. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem szoktam olyannak mondani akit nem tartok annak.
2013. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én ha valakit nem tartok szépnek, arra max aranyosat mondok. Aki szép, az szép. Aki meg nem, arra nem mondom feleslegesen, mert hibás önképe alakul ki. :P Meg attól is függ, hogy milyen élethelyzetben mondta rád. Ha sírtál neki, hogy milyen ronda vagy, akkor természetes, hogy próbál meggyőzni az ellenkezőjéről, de ha csak úgy mondta, akkor nyilván úgy is gondolja.
2013. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem küldök képet!

És nem kéretem magamat, világosan leírtam a problémám, ami az, hogy nem tudom eldönteni, hogy komolyan beszélnek-e, vagy sem.

2013. szept. 11. 21:02
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem szoktam ilyen vallomásokat kicsikarni senkiből, mindig maguktól mondta, aki mondta. Egyébként azt is mondták, hogy aranyos vagyok (bár azt sem az én kérdésemre), de akkor ezek szerint ez nem jelent sok jót.
2013. szept. 11. 21:04
 10/22 anonim ***** válasza:
Komolyan azt kéred hogy mondjuk meg hogy mit gondolnak mások?
2013. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!