Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem hiszem el, ha egy...

Miért nem hiszem el, ha egy fiú azt mondja, hogy szép vagyok? Fiúk, ti olyan lányokra is szoktátok ezt mondani, akit nem is tartotok annak?

Figyelt kérdés
Akárki mondja, csak hitetlenkedek, mert azt gondolom, biztos nem komoly, csak nevetni akar rajtam. Vagy szerintetek, ha nem így gondolnák, nem mondanák? 20/L
2013. szept. 11. 20:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem, ezt hol olvastad? Egyik kérdésen sem arra irányult, hogy mit gondolnak rólam mások...
2013. szept. 11. 21:06
 12/22 anonim ***** válasza:

"Vagy szerintetek, ha nem így gondolnák, nem mondanák?"


Kivéve ezt.

2013. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy ezt mondom, de te valószinüleg egy buta, önbizalom hiányos lány vagy.

A szépség relatív, tehát ugyan az a személy valakinek szép, de a másiknak átlagos vagy csúnya.

Amúgy azért szóltalak le az elején mert a magad féle csajokkal külsőleg nincs sok gond, inkább beképzelitek magatoknak, vagy a pici test hibát túlozzátok el.

Tökéletesnek akartok kinézni, de ha azok is volnátok, akkor is találnátok magatokon hibát -másnem, hogy görbe a lábujjatok.

Ráadásul a párotoktól is elvárjátok hogy tökpeletes legyen.

2013. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta, bocsi, de ezt még senki nem mondta rólam.:) Egyébként így ismeretlenül nem kellene lebutázni!
2013. szept. 11. 21:08
 15/22 anonim ***** válasza:
Sosem tudnám egy ronda nőnek azt hazudni h szép. Ez milyen ciki már.
2013. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Miután nem hiszed el ha azt mondják rólad hogy szép vagy, miből gondolod hogy nem vagy buta, csak azért mert senki sem mondta. Ami persze szintén nem igaz, hiszen pont most mondta valaki. Na erre varrjál gombot.
2013. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány
2013. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Sztem tökmindegy, h mit mond rólad valaki, látod a szeméből, h komolyan gondolja vagy sem, illetve utána a hozzád-állásából tudod, h komolyan tetszel neki, vagy sem.

Ha engem vki lejópasizna, annak nem örülnék annyira (persze örülnék egy ideig, de ha utána semmi kommunikáció nem lenne, akkor lehet, h elgondolkoznék, h ez mennyire volt őszinte), mintha éreztetné, h tök vonzó vagyok neki, s mondjuk egy jót elbeszélgetnénk.

Egyébként sztem az aranyos szó sokkal szebb egy lányra, mint a szép, bár lehet, h csak én érzem így.

2013. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

15-ös:


Én el tudok képzelni olyan szitut, h a rondára is azt mondom, h szép. Ha szemtől-szembe ilyen szemét kérdés feltesz vki, h szép ez a xy lány, nem?

Hát erre, ha nem akarom megbántani a csajt, akkor hogy tudom kivágni magam? S nekem rémlik is ilyen szitu gyerekkoromból, vagy velem, vagy vkivel ezt tuti megcsinálta vki, ez a legszemetebb szívatás.

2013. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm, de látom mindig van egy olyan kötekedő, mint qrz vki, akinek az a lényeg, hogy itt élje ki magát...
2013. szept. 11. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!