Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy fogom az egyetemen...

Hogy fogom az egyetemen 9564536 darab ember között megtalálni életem párját?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó vagyok, most, hogy egyetemre járok, rengeteg körülöttem az ember, de kb úgy érzem magam, mint a lány ebben a számban: http://www.youtube.com/watch?v=kXYiU_JCYtU

Igaz, van két lány, akivel jóban vagyunk, de egyébként úgy érzem magam az embertömegben, mint egy magányos (rohadtul magányos) kis sziget :(

Még soha nem volt barátom, az eddigi két hét alatt sem sikerült hímnemű egyedekkel felvennem kapcsolatot.

Attól félek, soha nem találok magamnak barátot :(


2013. szept. 11. 22:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Amíg hímnemű egyedeknek hívsz minket, addig nem foglalkozunk veled. Ne sértődj meg Hamupipőke.
2013. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
nah majd jönnek itt az ajánlatok. :DDDDD
2013. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
én megduglak te nőstényállat
2013. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Bummer ***** válasza:

Ugyanaz a helyzet, mint ha azt kérdeznéd, hogyan találod meg életed párját 4 milliárd közül? (csak ellentétes nemet számolva)

Nem az a kérdés, hogy találsz e, hanem hogy felismered e majd ha a megfelelő partner vetődik a látókörödbe.

30/F

2013. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Másodéves vagyok, és egy lánnyal vagyok köszönőviszonyban, ő viszont komoly kapcsolatban van... szóval nem tudom.
2013. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

"hogyan találod meg életed párját 4 milliárd közül? "


Honnan jött ide az az 500 millió földönkívüli? A Marsról?

2013. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg rosszul fogalmaztam, csak már hat rám az egyetemi anyag. Akkor kijavítanám magam: az eddigi két hét alatt sem sikerült egyetlen sráccal sem felvenni a kapcsolatot
2013. szept. 11. 22:47
 8/31 A kérdező kommentje:
és szépen kérlek titeket, NE írjatok üzenetet :)
2013. szept. 11. 22:48
 9/31 anonim ***** válasza:
nekem tetszett a hím :)
2013. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Bummer ***** válasza:

két hét, két hónap, két év, ki tudja mikor jön. Inkább később a tuti, mint sűrűn hamar a katasztrofális.

Inkább nézd innen. Egyébként ahogy én emlékszem főleg az év elején baromira nem a csajozás kötött le, hanem hogy képes legyek felvenni a ritmust, egyetemi szintet. Majd jönnek a vizsgaidőszak utáni kieresztő bulik, vagy a vizsgára készülő csoportos tanulások, akkor esélyesebb.

2013. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!