Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az előny vagy...

Szerintetek az előny vagy hátrány ha egy lány 10/10-es és nem egy r*banc és ő kezdeményezni sem kezdeményez. Nehezebben mernek oda menni hozzá a fiúk, mint egy átlag lányhoz?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 12:24
1 2 3
 1/28 Sir Sarcasm ***** válasza:
Igen, nehezebben.
2013. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Magadról írsz így? Az a baj, hogy ha egy lány 10/10-esnek gondolja magát (függetlenül attól, hogy igaz-e, vagy sem), eléggé jégkirálynőnek tűnik, és látszik a viselkedésén, hogy ezt gondolja. Szóval igen, nehezebben...
2013. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

10/10-es lányhoz a férfiak 98% nem fog odamenni!

26F

2013. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
a barátok közt Kingájának a szinésznője vallotta be hogy őt a férfiak nem merik megközeliteni mert túl szépnek tartják, így komoly gondjai vannak a apsikkal
2013. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Igen nagyon nehezen!! Tapasztalat én nem vagyok 10/10 de 10/8 körül simán,persze kinek mi... de hozzám se mernek oda jönni vagy akár csak kezdeményezni! Néznek, szép-szép de semmi... nagyon unom már! Ebből látszik mennyire külső alapján ítélnek! 21/L
2013. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Én sem mondom magamat 10/10-nek csak mások mondják, hogy jézusom olyan vagy, mint Palvin Barbi úgy háromszoros szorzóval...meg folyton mondják, hogy így meg úgy de gyönyörű vagy És az a vicc, hogy ezért nem is szeretnek sokan..., pedig életemben egy szót nem beszéltem velük és folyton valami pletyka megy rólam..

És azért kérdezem, mert a fiúk meg nem igazán mernek nálam kezdeméyezni, legalábbis ez eddigi tapasztalataim ezt mutatják :/ Pedig nem egy beképzelt ribi jégboszorkány vagyok..

2013. aug. 26. 13:25
 7/28 anonim ***** válasza:

Én megtettem és nagy pofáraejtés lett a vége.

Próbálom az ehhez hasonló csajokat megismerni , mert hátha egy gyöngyszemre bukkanok:D (külső és belső klappol)


Csakhát marha nehéz és több pszichológiai oka van

2013. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Hát kicsit nehezebb az biztos. Szerintem szinte mindegyikünknek van rossz tapasztalata. Mert sok 10/10-10/8-as lány enyhén szólva is pirított ribi, akiknek a mácsók kellenek és minket átlagos férfiakat nagyrészt visszautasítanak. Szívesen megismernék hozzád hasonló lányt, aki belsőleg is klappol, csak mégis ott van az érzés, hogy úgyis a szép fiúk kellenek.
2013. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem könnyű helyzet, én se mennék oda ilyen lányhoz mert eleve nem gondolom magam akkora nagy számnak, és nem is tudnék kezelni szerintem egy olyan helyzetet ahol nagyon jó csajjal járok. Gondolok itt arra hogy beszólogatnak neki az utcán, meg füttyögnek. Én ezekre nem tudnék mit lépni és inkább kellemetlen semmint büszke érzéssel töltene el. Plussz arra gondolnék hogy tuti leapacsolják előbb-utóbb a kezemről. De mivel én átlagnak gondolom magam ezért inkább ott is keresgélek hosszútávon. A nagyon szép nőket csak megnézem, és nyugtázom hogy jó, ilyen se lesz soha.
2013. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Igen nehezebben, mert elzárkózik a világ elől, szóval ez nagyon nem jó.
2013. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!