Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hárít sok lány egyből,...

Miért hárít sok lány egyből, ha ismeretlen pasi szólítja meg?

Figyelt kérdés

Rengeteg szingli lány van, pl facebookon is látni, hogy szinte sóvárognak egy pasiért.

Igen ám, de mikor ismerkedésen van a hangsúly, nem nyitottak. Már már csak a baráti körükből akarnak pasit, ismeretlen szinte kizárva.

Nem értem ezt.

Sok lány leszólítok mindennemű indokkal, és nem olyanokkal, hogy légy a barátnőm, ilyenek, hanem tényleg kötetlen beszélgetésre, és nem is csajozási szándékkal, hanem tényleg csak úgy. De a döntő többségük, egyből hárít. Hiába vagyok kedves, vicces, humoros, "jóképű" akkor is.

Tulajdonképpen nem is barátnőt keresek, hanem csak egy lányt, akivel bármiről el lehet dumálni, lelkizős, meg ilyenek.

Sokan egyszerűen közömbösek, illetve nemigen hagyják ledönteni a falat maguk körül. Látom rajtuk, hogy zavarba vannak ahogy meglátnak ,vagy ahogy megszólítom őket. elvörösödnek, óhatatlan vigyor stb, ám megnyilvánulásba teljesen mások.


teszem azt bejövök neki. mert egyszerűen tényleg látom rajta, de mégsem nyitott egy csevejre, semmi...az miért van?!

csak mert nem ismer?!

Akkor sosem lesz lelki társam egy lányban, illetve ha azon lenne a dolog akkor barátnőm sem, csak mert kevés lányt ismerek?! :(



2013. szept. 13. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
azér mer hogynézelki.
2013. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha elutasít, akkor nem jössz be neki!

Nem akar tőled semmit!

Nem tudom, hogy miért kell a pasiknak mindig kombinálniuk ...?! -.-

2013. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen korosztályról van szó? Egyébként valószínűleg nagyon leblokkolnak, lehet, hogy túl rámenős vagy, vagy szimplán meglepődnek és nem tudnak mit mondani. A mai világban kevés a normális leszólítás, beszélgetni Facebookon szoktak, élőben is már a telefont bújják többnyire.


Röviden sokan már beszélgetni, beszélgetést nyitni/folytatni, társalogni sem tudnak.

2013. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kedves kettes. Ha nem jössz be valakinek és élből elutasít, látni se akar, hozzád se akar szólni, azt "kicsit" érthetően levágni a másik emberről.


Úgy tűnik itt nem erről van szó, azt tényleg nehéz nem észrevenni, ha a másik marhára nem kíváncsi rád vagy esetleg leblokkol csak.

2013. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

elutasít, de tulajdonképpen fülig vörös, látom rajta, hogy zavarba van, mosolyog szinte bármit amit mondok.

És nem hinném, hogy a kinézetem iylen vicces neki.

Csak mert nem ismer, nem vagyok a baráti köre, akkor már meg sme ismerhetem, és nem cseveghetek vele?


amugy 2. egyértelmű jelei vannak, ha nem érdeklem a csajt, leszűröm simán. de itt pont arrol van szó, hogy a jelek amiket mutat, nincsenek egyvonalba azzal amiket mond...ha érted...

2013. szept. 13. 15:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Már már csak a baráti körükből akarnak pasit"

Tovább nem is olvasom, ez a lényeg!! Barátilag kell közelíteni a társaságukhoz, ennyi! :) Aztán ha már dumáltatok, meg a barátnőjével is kidumáltak téged, akkor lehet nyomulni! :)

2013. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek idegenekkel ismerkedni úgymond. És főleg nem akkor, amikor épp mindennapi teendőimet végzem (buszon).
2013. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a buszokon nagyon sok teendő lehet, nem szabad félvállról venni az ülést. ;)
2013. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Kedves utolsó, nyilván nem azért szállok fel egy buszra, hogy ott ismerkedjek és beszélgessek. Nem beszélgetek idegenekkel és kész. Zenét hallgatok, vagy olvasok és nem örülök, ha megzavarnak.
2013. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
jaj, hát ha egy néger szólítja le őket, akkor mindjárt kedves, mosolygós, ismerkedésre nyitott angyalkák lesznek ők.
2013. szept. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!