Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsokat kérnék?!

Tanácsokat kérnék?!

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliba aki tetszik és nem tudom mit kellene neki írnom, sose beszéltünk még, mit írjak így hirtelen? Biztos h nem vagyok az esete meg ő egy szép lány és meg egy na hagyjuk... ://

2013. szept. 13. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre ugyan milyen választ szeretnél kapni?
2013. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem ne írj, ha nem ismered, és csak a "külsődet látja" akkor könnyen eliesztheted. szép lassan próbálj a közelébe kerülni.
2013. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj neki, először élőben beszéljetek. Ott kiderül, hogy szimpatikus e vagy neki. Mosolyog rád, kedvesen beszél, akkor lehet van egy kölcsönös szimpátia. Attól mert szép, attól még nem biztos, hogy nem tetszenél neki.

Én mondjuk jobban örülök neki, ha valaki élőben közeledik, nem pedig neten keresztül.

De ha mindenféleképp írni akarsz neki akkor sajna nem tudom mit kéne. Pláne így, hogy sosem beszéltetek.

2013. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!