Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen enyhén telt lányok a...

Ilyen enyhén telt lányok a valóságban is léteznek? (képpel)

Figyelt kérdés

Persze a "valóságban" szó erős, csak arra akartam utalni, hogy interneten sokféle dolgot talál az ember ami a közvetlen környezetében.. hát.. ritka. (Vagy nem is létezik.)


A weboldalak között találtam például egy ilyen alakú lányt, és bejön, mert nem vékony, de nem is aránytalanul kövér. Ennél még egy picivel nagyobb hassal is több mint tökéletes lenne. Az ideálom.


[link]


Szóval a kérdés pontosabban úgy hangzana, hogy egy budapesti 20 éves fiúnak mekkora esélye lehet egy ilyen lánnyal összefutni? (Van-e hasonló ismerősötök? Fiúk, ilyen-e a barátnőtök? Lányok, hasonlítotok-e erre a lányra?)


Igazából csak tudni szeretném, hogy van-e esély, vagy szálljak le a földre. (Persze ezt majd én döntöm el azok után, ha az előzőekre adtok nekem pár választ.)


Köszönöm :)



2013. szept. 13. 23:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mivel van kép, ezért esély is van. Tessék nyitott szemmel járni a világban!
2013. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy jó pár, én is ilyesmi vagyok (csak hát igen, nagyobb a hasam XD), de már van barátom. Viszont magamon kívül ismerek több ilyen lányt is. A többség szerintem amúgy sem vagy nagyon vékony, vagy nagyon kövér, hanem valahol a kettő között.
2013. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Besz@rok, ha ő enyhén telt!
2013. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb csaj ismerősömnek/barátomnak ilyen az alakja igaz a csecsük nagyobb. Tudom mert nem szégyenlősek *-*
2013. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ember, kimész az utcára, tele van ilyenekkel...
2013. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
A ti korosztályotokat öcsém rendesen elb aszta a média.
2013. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

6-os nekem is ugyan ez jutott eszembe, hogy jól elcsszte a gondoldolkodását a kérdezőnek /és rajta kívül sokaknak/ az agyát.


Kérdező ez vékony... Kimész az utcára és bárhol láthatsz ilyen lányokat.

2013. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

nesze, lásd kivel van dolgod

2013. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is ilyenek tetszenek vagy +par kg max
2013. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kb minden második lány ilyen alkatú. Én is ilyen vagyok, és egyetértek az enyhén telt kifejezéssel.

Szóval ha nyitorr szemmel jársz biztos h hamar találsz ilyen lányt.:)

2013. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!