Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen enyhén telt lányok a...

Ilyen enyhén telt lányok a valóságban is léteznek? (képpel)

Figyelt kérdés

Persze a "valóságban" szó erős, csak arra akartam utalni, hogy interneten sokféle dolgot talál az ember ami a közvetlen környezetében.. hát.. ritka. (Vagy nem is létezik.)


A weboldalak között találtam például egy ilyen alakú lányt, és bejön, mert nem vékony, de nem is aránytalanul kövér. Ennél még egy picivel nagyobb hassal is több mint tökéletes lenne. Az ideálom.


[link]


Szóval a kérdés pontosabban úgy hangzana, hogy egy budapesti 20 éves fiúnak mekkora esélye lehet egy ilyen lánnyal összefutni? (Van-e hasonló ismerősötök? Fiúk, ilyen-e a barátnőtök? Lányok, hasonlítotok-e erre a lányra?)


Igazából csak tudni szeretném, hogy van-e esély, vagy szálljak le a földre. (Persze ezt majd én döntöm el azok után, ha az előzőekre adtok nekem pár választ.)


Köszönöm :)



2013. szept. 13. 23:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
telt pasi vagyok 27 es altalaban a csajok a vekony pasikat csipik :/ tök mind1 normalis vagyok nem szamit ma mar sajna...
2013. szept. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
fuss,eddz és nem leszel illuzióromboló ha leveszed a cuccod
2013. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én 175/95 vagyok,mégis volt/van barátnőm,nem ezen múlik.
2013. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Balanus_concavus ***** válasza:
Fuh ez az alkat nagyon bejön nekem is. Mondjuk ennél már ne legyen teltebb, de ez még pont jó.
2013. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én szinte csak ilyeneket ismerek,és budapesti vagyok.:D Bőven van esélyed,ilyen alkata van a legtöbb lánynak,bár mondjuk lehet,ők nincsenek ezért ennyire oda. Én például talán kicsit vékonyabb is vagyok(nem sokkal azért) de notoriusan próbálok tenni ellene,mert nem tetszem magamnak még kis fölösleggel sem,csak ezzel az a baj,hogy ami meg szerintem jó lenne,azért meg kell küzdeni rendesen,másrészt esélyes,hogy csak nekem tetszene,a srácok többségének meg nem.:D Patthelyzet.:D De mondom,rengeteg ilyen lány van,ha úgy vesszük ez egy átlagos alak,jó arányokkal(értem ez alatt,hogy lehet,hogy van kis hasa,de hozzá melle is,lehet,hogy nem keskeny a dereka,de a válla meg a csípője is kicsit szélesebb ezért esztétikusnak tűnik,vagy hogy ha van rajta felesleg,az nem lötyög),könnyű találni ilyent.;)

17L

2013. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Úgy értettem, hogy ő igen is vékony! De amúgy kösz a 0 pontot!
2013. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat :)



Röviden válaszolnék mindenkinek (és mivel kivételesen ráérek, pontozósat is játszom egy kicsit).


1. Nekem is hasonló bölcsességeim szoktak lenni, jó az észjárásod, tetszik. Esetleg reál beállítottságú vagy? :)


3. 16. Egyrészt nem a kérdésre válaszoltál, másrészt trágár is voltál, amit én nem honorálok. Nem sikerült hasznosnak lenned.


4. Hát igen, nem szégyellősek, és sajnos pont az ilyenekkel nem vagyok közös hullámhosszon, de jó tudni, hogy vannak, és hírt adnak magukról :D


5. Köszönöm a flegma hozzászólást.


6-7. A kérdező gondolkodását el-szottnak és el-szettnek beállítani nem túl szerencsés. Most éppen van pár szabad percem, szóval tisztázzuk: Közösségben élünk, aminek a tagjai kommunikációt folytatnak egymással. Erre egy közös nyelvet használnak, aminek a célja egymás megértése! Kedves válaszolók, én csak egy alakot látok egy videóban, és szavakkal kell leírnom. Akárhogyan fogom elnevezni, a szubjektív nézőpontok miatt mindig lesz, aki nem fog egyetérteni a megnevezéssel. Elárulom, nem foglalkozom a médiával. Nem nézek televíziót, nem hallgatok rádiót és újságot sem olvasok. Viszont járok a gyakori kérdések oldalon, ahol mások mellékelnek képeket, amiket aztán a többiek értékelnek. Az általánosságban(!) vékonynak mondott, akinek lapos hasa van, a képen látható lány hasa nem lapos. Ebből az apróságból indultam ki. Ezen kívül tudom, hogy nem kövér, nem duci, még csak nem is telt, ezért illettem az enyhén telt kifejezéssel. Aki ezek után azon van fönnakadva, hogy ez nem is enyhén telt, és nem a kérdése válaszol, azt csak sajnálni tudom, én mindent megtettem a sikeres kommunikáció érdekében tetézve a kép linkelésével.


8. Köszönöm a tárgyilagosságodat, hogy élő példával tudsz előállni, köszönöm a közreműködésedet :) Isten vagy! :D


9. 14. Köszönöm, hogy megosztottátok velem az ideálotokat, de ez nem válasz a kérdésemre. Viszont nem volt rosszindulatú a válasz, és ez is valami.


11-13. Mi folyik itt? Új altéma vagy mi?


2. 10. 15. Köszönöm a válaszaitokat lányok :) Megpróbálok kellően nyitott szemmel járni. És üzenem a többi lánynak, hogy igenis legyenek oda érte, hogy ilyen alakjuk van, mert így néznek ki igazán nőiesen :) és az "átlagos alak,jó arányokkal" megfogalmazás is igazán helyénvaló! Nagyon szerencsések a barátaitok, hogy ilyen jó alakú és - válaszokból ítélve - ilyen értelmes barátnőjük van :)



Köszönöm a válaszokat! Elég gyakran mozdulok ki, de érdekes módon én vagy pálcikalányokat látok, vagy akik kétszer akkorák, de a szép arányos nem sovány lányokból az én tapasztalataim szerint nincs sok, de ezek szerint csak rossz helyen keresem :) Igyekszem nyitott szemmel járni!

2013. szept. 15. 21:25
 18/18 anonim ***** válasza:

Jelen!

Én is ilyen vagyok

2013. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!