Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találok helyes fehérebb...

Hol találok helyes fehérebb bőrű roma srácokat? (L)

Figyelt kérdés

naon szeretem az egzotikus pasik vonásait de mániám a fehér bőr. olyan roma fiút szeretnék akinek kicsit ijen majom feje van de jó értelemben! és fehér a bőre vagy világos.


egyébként szép lánynak tartanak csak utálom a hosszú kapcsikat lételemem a folyamatos impulzus!



2013. szept. 14. 00:56
1 2 3
 11/27 Nightmare Princess ***** válasza:
56%
vegyél fehérítőt meeg egy cigányt vágd bele azt cső :D
2013. szept. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

A roma mióta egzotikus? Az egzotikus szó jelentése , távoli , nem megszokott , ritka stb. A dzsippók pedig közel sem ritkák se távoliak (sajnos).


Fehér négerről meg igencsak alább adtad a színvonalat a kokerókkal. Ha már ennyire értelmes vagy és mindenáron valami egzotikus fehér bőrűre vágysz akkor szedj fel egy örményt, kazahsztánit ezeknek fele fehérebb bőrű, vagy esetleg lentebbről is kifoghatsz egy sápadt tevezsokét.


Látod te kis hosszú kapcsi utáló tudom én mi kell neked.

2013. szept. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
lehetetlent kérsz
2013. szept. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felszedni a lesittelt Péntek Lászlót - ha megengedik a smasszerok. :D


Ő eléggé fehér bőrű cigány, és sztem kicsit (?) majomfejű is:

[link]

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__417..

2013. szept. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki egy köteg vörösréz kábelt, perceken belül annyi lesz hogy válogathatsz is
2013. szept. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
2013. szept. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
az arab pasik a legrosszabbak mert fehér ember fejük van és hozzá barna bőrük. brrr... tudom hogy furi vok barátnői m is mondták már de nekem ezek a negrid vonású kissé majmos pasik jönnek be.
2013. szept. 14. 02:06
 18/27 A kérdező kommentje:
ezek közül egyik sem jóképű. az olyanok teccenek mint vin diesel vagy amilyen mike tyson lenne fehéren.
2013. szept. 14. 02:26
 19/27 anonim ***** válasza:
Te is jó nagy majom lehetsz, biztos azért vonzanak.
2013. szept. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 My Conserve ***** válasza:

Ez egy elég határozott elképzelés, nem lesz könnyű ilyen srácot találnod. Azért persze nem is lehetetlen. Csak lehet, hogy sokáig kell majd keresgélned egy rövid kapcsolatért is.


Én a társkereső oldalakat ajánlanám, meg a Facebook-ot, Myvip-et. Ha azokat nem szereted, akkor menj ki olyan helyekre, ahol nagy valószínűséggel találkozhatsz roma srácokkal. Sajnos többségük szegény, ezért elég behatároltak a lehetőségeik. Próbálkozz lepukkadt diszkókban, vagy esetleg lebzselj az utcán délutánonként.

2013. szept. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!