Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsokat kérnék főkén...

Elmentem hazurról kérdése:

Tanácsokat kérnék főkén lányoktól de fiúktól is elfogadok hogy hogyan közelítsek meg egy lányt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és van egy lány aki nagyon tetszik nekem de nem merek nagyon odamenni hozzá nagyjából ismerjük egymást köszönő viszonyba vagyunk.Mi a teendő?
2013. szept. 14. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jol nezel ki akkor tokmind1 ha nem akkor ugyse fogod erdekelni.
2013. szept. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát odamenni és beszélgetni., aztán andira hívni.
2013. szept. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van Facebook fiókja, írj rá, jelöld be. Köszönj neki, dícsérd meg mondjuk a ruháját, haját vagy mondd neki hogy jól néz ki. Beszélgess vele, mit csinált hétvégén, hogy telt a napja stbstb..
2013. szept. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
hátulról,laposkúszásban.
2013. szept. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány? Egyébként jó sok pénzzel leginkább.
2013. szept. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan alkalmat, amikor úgy érzed, hogy valami ürüggyel oda tudsz menni hozzá. Mondjuk legközelebb mikor megint ráköszönsz, mosolyogj, nézz a szemébe, aztán kérdezd meg tőle, hogy mizu vagy mi újság. Ha azt látod, hogy készséges és szívesen válaszol neked, akkor sínen vagy, ha viszont ilyen egyszavas válaszokat ad vagy leráz, akkor esélytelen. Egy próbát megér a dolog.
2013. szept. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2.ha csak ilyen könnyen menne

4.ezen behaltam

amúgy a lány is 16 éves

2013. szept. 14. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!