Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csúnya, 'dagi' lánynak...

Egy csúnya, 'dagi' lánynak mennyi esélye van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Dagit idézőjelbe teszem, mert 'csak' arra vonatkozik hogy emésztési betegségem van és puffadok.. de szerintem az eléggé daginak számít. :( Csúnyát arra értem, hogy az arcom nem szép, meg pl. a mellem is nagyon kicsi. Szóval elég hü lyén nézek ki. Nem ismerkedni akarok konkrétan, csak arra vagyok kíváncsi hogy van-e valami esélyem párkapcsolatra, vagy hagyjam a fenébe és törődjek bele hogy egyedül halok meg.. 18/L

2013. szept. 15. 11:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az hogy kinek mi a szép relatív. pl engem elég jóképű fiúnak tartanak, 2 éve vagyok együtt egy olyan lánnyal akit gyönyörűnek tartok (pufi) de szerintem cuki :) Mások viszint nem ezt mondják, de engem pont nem érdekel mert szerintem szép.
2013. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem tetszenél. Nem nézhetsz ki rosszul az alapján, amit leírtál.
2013. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem akar sajna ismerkedni itt :(
2013. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ami szerinted csúnya az lehet másnak szép. Hacsak nem onnan dedukáltad le ezt a felismerést, hogy mások kritizáltak. Esetleg beszóltak a kinézeted miatt. Mert akkor már valószínűbb, hogy csúnya vagy. Az emésztési problémád nem cöliákia(lisztérzékenység)? Csúnyább nő hamarabb talál magának partnert, mint a csúnya férfi. A nők nagyon fixálódnak a külső megjelenésre. Magukkal szemben is nagyon kritikusak, ami a kinézetet illeti. Ebből adódhat, hogy a pasit is kritikus szemmel szemlélik. A férfiak egy részénél ez nem annyira mérvadó. Ebből és személyes tapasztalatomból mondom, van esélyed partnert találnod. De ne hagyd el magad! Nincs annál visszataszítóbb, mint amikor egy nő ápolatlan, illetve igénytelenül öltözködik! Ne csüggedj biztosan találsz magadnak valakit!
2013. szept. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
4/10
2013. szept. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#14 éppen most vizsgáltak lisztérzékenységre, és nem az. :I


és köszi a válaszokat!

2013. szept. 20. 14:42
 17/17 anonim ***** válasza:
En akarlak cica :) 25/f írj :)
2013. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!