Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok akinek jóval idősebb...

Srácok akinek jóval idősebb nője van, hogy szereztétek meg, mi volt az amivel meghódítottátok?

Figyelt kérdés
Nem csak arra vagyok kíváncsi, hogy neten vagy baráti körből ismertétek meg egymást,hanem mi volt az ami hatott rájuk, és mivel férkőztetek a bizalmába (szex, romantika,ajándék, stb.).

2013. szept. 15. 19:29
1 2
 1/15 értelmes kérdések válasza:
100%
Figyelj,ez nem egy bonyolult dolog,meg nekem is "van"most egy 6 évvel idősebb csaj,ha még életedbe nem láttad az a legjobb mert akkor sok minden mesélni valód van hogy mi történt eddig veled,meg sok mindent tudsz tőle kérdezni,meg nem ismer annyira és érdeklődik,meg tudni kell elhívni valahova,pl: szeretnélek elhívni valahova,és ezért jó az ha nem ismeritek egymást,mert akkor érdeklődik a fitalabb fiúk után hogy mikor ő ennyi idős volt akkor milyenek volta ka srácok és most milyenek,és ha jó a beszélőkéd meg tudsz hülyéskedni akkor elfog veled menni 2odszor is valahova,de pl ha a hátrányait nézed akkor valaki mondhatja hogy mit akarsz egy x évvel idősebb lánytól de nem kell vele foglalkozni,előnyei meg pl ha már jól kijöttek meg hülyültök akk egy idősebb elöbb hajlik a szex-re,elöbb betudok cserkészni a vadat,nem kell túlparázni semmit h idősebb,nekem ez a véleményem erről :)
2013. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen köszi a választ én is ezt tapasztaltam!
2013. szept. 15. 19:43
 3/15 értelmes kérdések válasza:
Nagyon szivessen :)
2013. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

"Öreg lábosban is megfő a kolbász!' :D

ez a mindentvivő duma :)

2013. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanazzal csábítottam el mint bármelyik lányt. Egy nő a korral nem változik meg, nem lesz más lény. Nő marad. Bók, kedvesség, figyelmesség, stb.

Csak már nem lánynak hívod, hanem nőnek, de attól még ugyanaz a lény. :) Túlmisztifikáljátok a dolgot.

2013. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. huszonévesen volt egy bőven negyvenes "barátnőm", és ne ő volt az egyetlen aki ágyba bújt velem. A legkisebb korkülönbség a nő javára 9 év volt.
2013. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Menyi volt a korkülönbség a legidősebbnél és akkor neked csak kizárólag csak idősebb nőkkel volt kapcsolatod? Most hány éves vagy?
2013. okt. 22. 21:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nőként azt mondom neked, hogy a testemhez a lelkemen át vezet az út.
2014. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Én meg férfiként azt mondom az utolsónak, hogy nincs összefüggés aközött, amit a nők mondanak és aközött, amit tesznek.

Jól jegyezd meg ezt, kérdező, és mindig tartsd szem előtt, mert ez segíthet, hogy kevésbé legyél később boldogtalan.

2014. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Itt helyben:D
2014. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!