Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy fiút?

Megismertem egy fiút?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megismertem valakit, de nem tudom ki az, annyit tudok hogy az Óbudai Egyetemre jár, és nyáron lent volt Zamárdiba az egyetem nyaralójába. Szerintetek ha felhívom meg tudják mondani nekem hogy ki az? mi a teljes neve ilyesmi? ha dátumra tudom mikor volt lent? vagy ilyen infokat nem adnak ki? előre is köszi a válaszokat! ja a nevét tudom, csak a teljes nevét nem.

2013. szept. 15. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel a hök-öt, mondd el, hogy keresel vkit, aztán vagy segítenek, vagy nem... Ha tudod, hogy melyik karra jár, akkor inkább az adott kar hököseit kérdezd... Ha infós az illető, akkor írj nekem, hátha tudok segíteni :D
2013. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ kit hívsz fel.
2013. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
IOE
2013. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs :D ennyire nem mélyedtünk el ebben a témában :D akkor a hökösöket hívjam fel? csak nem basznak ki velem és nem mondják el, hát mi értelme lenne ezt eltitkolni
2013. szept. 15. 23:08
 5/12 A kérdező kommentje:
gondoltam a nyaralót hívom fel, nem egy dékánt :) csak van a nyaralónak valami gondnoka vagy nem tudom, kit érdemes felhívni??
2013. szept. 15. 23:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tudom ki az, ifjabbik Orbán Viktornak hívják, jogra jár és politikus szeretne lenni! (: :)
2013. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az ilyen bulikra szoktak FB-n eseményt létrehozni... ha azt megtalálnád... :)
2013. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs facebook-on. :/elmenni meg csak nem.fogok ob-s bulikra hatha megtalalom. Akkor mar inkabb utanakeresek az talan kevesbe gaz ilyen korban :D bar ki.tudja..
2013. szept. 15. 23:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy ismerted meg, ha a nevét se tudod? :D

Ez számomra kissé logikátlan.

Beszélgetettek egyáltalán?:D

2013. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jaj istenem ezek a gyakori kerdeses valaszadok akiknek benne van a bolcsek kove zsebkben kiboritanaj. Keresd a logikat baratom nyugodtan, hihetetlen hogy egy kerdest nem lehetugy feltenni hogy ne kossenek beled ezek a grammer nazik.... Hihetetlen! Hogy mondjam azt hogy rezsegen talalkoztunk majd elvaltunk. Mondj ra egy masik szot kerlek mint a megismerkedtem. Elnezest kerek hogy en nem ugy ismerkedek hogy egybol szemelyi lakcim kartya szuletesu datum anyja neve...
2013. szept. 16. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!