Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek milyen egy jó...

Lányok! Nektek milyen egy jó pasi kül alakra magasságra arcra testre nektek inkább csak az arc számít vagy egy rondabb de izmosabb fiú/férfi is bejön, vagy egy átlagos jó humorú is szoba jöhet?

Figyelt kérdés
Minde véleményre kiváncsi vagyok kort es nemet is ha lehet
2013. szept. 15. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen-olyan-amolyan... mindenkinek más! :)
2013. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a kigyurtakat...
2013. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig volt zsánerem, de most 1-2 év alatt rájöttem, hogy nem is a külső számít. Már nincsenek sztereotípiáim, a személyisége sokkal fontosabb a külsejénél. Bár az agyongyúrtakat én sem szeretem.
2013. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ami leginkabb megfog egy ferfiban, az a vonzo arc :) nem kell feltetlen szepnek lennie, boven eleg egy sarmos mosoly vagy kedves szempar. A test atlagnal ne legyen rosszabb, tehat nagyon ne hanyagolja el magat es persze fontos, hogy meg tudjon nevettetni :) 20/L
2013. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

:) Ez egy nagyon szigorú vélemény lesz. Hát ugye mindenkinek van egy elképzelése, ami sokszor, közel sem hasonlít a párunkhoz. Az én ,,jó pasi"-m. : Magas. 180-220. Helyes arc. Olyan barátságos. Szép fogak. Kellemes hang. Rövid haj. Barna haj. Sötétebb szemek. Se túl fehér se túl sötét bőr. Lehet pocija :) Szóval nekem inkább az arc. Testileg csak a magasság ami döntő lehet. Jó oké ne legyen kövér. Lehet rajta felesleg, de ne olyan igazi kövér. Vékony se. EZ mondjuk olyan dolog, hogy nem mindenki tehet erről. De én még az izmos állat testű férfiakat sem szeretem. Nem tudom. Lehet csak azért mert szerelmes vagyok egy ilyen kaliberű pasiba mint ahogy leírtam. :) Ha nem lennék oda érte amennyire csak lehet, lehet másféle fiúk tetszenének.

De ha választani kéne a ronda de izmos fiú és az átlagos jó humorú közül, akkor nem kérdés, hogy az izmos fiú idő előtt ki lenne selejtezve. Nálam.

2013. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit hosszabb haj, nem tüsi, lehessen benne turkálni :D. Nem jár kondiba sem szoliba. Középmagas 177-185cm. Vékony se legyen és túl izmos sem. Legtöbb 17 éves fiú már nem piszkavas. :) Fülbevalós, tetkó, piercinges, divat.bu.z.i, egyéb ízléstelen stílusirányzatos automatikusan ejtve.

Arca nekem fontos a magas homlok, széles száj, szép, mélyen ülő szemek.

Persze, átlagos humorú is szóba jöhet. :)

Kisugárzás eszméletlen sokat számít, lehet valaki ronda ha vonzó a személyisége.

22N

2013. szept. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszú haj, a kicsit "macisabb" alkat jön be:) a kigyúrtakat én sem kedvelem...valahogy nem vonzanak:S

Belsőleg meg csak annyi,hogy egy kapcsolatban érezzem azt,hogy ő FÉRFI és ne az jusson eszembe róla,hogy na most ez akkor hogy is van...:)

20/L

2013. szept. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tele legyen lóvéval.nem kor
2013. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!