Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kisegítő iskolában csak...

A kisegítő iskolában csak fogyatékos lányok vannak?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdem mert kisegítőiskolába járok és 22-en vagyunk egy osztályban a fele fogyatékos és autista. De viszont van kettő lány akik normálisnak tűnnek bár még nem beszéltem velük mert félek hogy fogyatékosak és olyan lányokkal nem szívesen ismerkednék.:/ Most az lenne a kérdésem hogy Lehetséges hogy az a két lány normális? O.o Mert ugye ha normálisak lennének akkor ők normális iskolába járnának. vagy normálisak is járhatnak kisegítő iskolába?

2013. szept. 16. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Normális emberek is járhatnak oda.:) Próba-szerencse.
2013. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Freddy K válasza:
98%
Ha normális lennél akkor te is normális iskolába járnál.
2013. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
nem csak fogyatékosak vannak vannak értelmesek is csak lehet beszéd hibás azok is kiegészítő suliba járnak
2013. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Ne szaporodjatok, ennyit kérek.
2013. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Mifelénk boldog-boldogtalant kisegítőbe küldtek, hülye indokokkal, úgyhogy bármi előfordulhat. A puding próbája az evés, beszélgess velük.
2013. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Magatartás zavarosak is járnak és szociális fóbiával rendelkezők is. Én is fóbiás vagyok kicsit, de programozó lettem, szóval nem gondolnám magam értelmi fogyatékosnak.
2013. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

"A kisegítő iskolában csak fogyatékos lányok vannak?"

+ te

2013. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én normális iskolába jártam most egy héttel ezelőtt. Csakhogy ott nagyon sokan csesztettek és ezért egy olyan iskolába mentem inkább ahol fogyatékosak vannak akik nem piszkálnak.
2013. szept. 16. 19:46
 9/18 anonim válasza:
25%

Miért ha fogyatékos,akkor már hozzá se lehet szólni?

Nyugodj meg,nem kapsz el tőlük semmit.De te már ennél fogyatékosabb nem lehetsz.

2013. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Azt írod, hogy az osztály fele fogyatékos és autista. Akkor a másik fele mi? Vagy akkor miért kérdezed, hogy csak fogyatékosok járnak-e oda? Nem értem...
2013. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!