Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szemezek egy sráccal a suliban...

Szemezek egy sráccal a suliban. Hogyan vegyem rá hogy megtegye a következő lépést?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd meg te! ;)
2013. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem merem:D
2013. szept. 16. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Sz*pd le a vécében. Tuti siker
2013. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi kis teszetosza srác van manapság...bezzeg az én időmben...khm...én is ilyen voltam :$ :]] most már bezzeg tudnék lépni ;). Csak már nem járok suliba :/

Egyébként egy ötlet, ha nem lép, akkor vagy nem mer, vagy nem akar, mert mondjuk már van barátnője. Ha az utóbbi, akkor peched van, ha az előbbi, akkor úgyse akarsz összejönni egy olyan sráccal, aki ennyire félszeg. Én is félszeg voltam, nem is kellettem egyetlen csajnak se, csak röhögtek rajtam. Bár akkor amikor még suliba jártam...így visszaemlékezve mennyi érdeklődést kaptam lányoktól én meg nem vettem észre. Már bánom az elszalasztott lehetőséget :/

2013. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!