Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan magányosak mostanában a...

Olyan magányosak mostanában a napjaim így szakítás után, valakinek lenne kedve beszélgetnie, ismerkednie? Így röviden tömören megmondva.20/F éés Budapest

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia !


Mennyi ideig voltatok együtt ? Mi volt a szakítás oka ? :)

2013. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia! röpke idő.. 2 hónap... mégis elég komoly volt és nagyon hosszúnak tűnt, mintha ezer éve járnánk, fura, nagyon rég éreztem ilyesmit... túl hirtelen lett vége, elvileg kiszeretett belőlem, vagy sose szeretett igazán, én többet adtam mint ő, nem tudom egyszerűen vége lett... az a legrosszabb mikor nem is másik lány vagy srác van a dologban, hanem csakúgy nem tudtuk megoldani a problémákat..
2013. szept. 18. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértelek. Mindegy milyen hosszú egy kapcsolat, ha egy hónapos vagy 1éves, akkor is lehet komoly, ez az érzelmektől és az emberek felfogásától függ ! Bár azért, arra vigyázni kell, hogy egyikőtök se nyomja el a másikat. Se érzelmileg, se testileg vagy mentálisan.
2013. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen sajnos a végén már én rontottam el, bár nem tudom, totálisan bűntudatom van és csak magamat okolom hogy így alakult, pedig ez kétoldalú dolog de hát mind1 :/ talán jobb lesz így.. egyszer..
2013. szept. 18. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez történt a múlt héten :( Meg tudlak érteni.

20/l

2013. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!