Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha csak külsőre...

Mit tegyek, ha csak külsőre jövök be a fiúknak? 15/L

Figyelt kérdés

Mielőtt az gondolnátok, hogy azért, mert egy facebookmániás plázap**** vagyok, el kell mondanom, hogy épp ellenkezőleg!

Nagyon félénk vagyok, fiúkkal főleg, nem is nagyon tudok a szemükbe nézni.

Viszont észrevettem, hogy többször előfordult, hogy egy fiú velem próbált ismerkedni először, de aztán inkább engem hanyagolt, és a nagyszájúbb, "menőbb" barátnőimhez pártolt.

És azt is le kell írnom a külsőmről, hogy saját véleményem szerint nem vagyok szép, max. átlagos(tehát vannak nálam fényévekkel szebb, csinosabb lányok, de azért rondábbak is), alacsony is vagyok, viszont viszonylag vékony.

Szerintetek?

Nekem is bevállalósnak kéne lennem, ilyen hangoskodó csajnak?

Ha igen, hogyan lehetnék ilyen?

Hogyan küzdjem le a félénkségemet a fiúkkal szemben?

Őszinte, építő jellegű válaszokat kérek, köszönöm!

15/L



2013. szept. 19. 18:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha Neked nem gond, szerintem beszéljük meg ezt privátban :) 16/f
2013. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ritka, hogy kétszer is írjak egy kérdéshez, de szívesen segítek :D Mindenki a másabb fajta lányokat éljenzi? Gondolom ismered azt a mondást, hogy a szomszéd fűje mindig zöldebb a mai világban nincs olyan ember aki igazán elégedett lenne vagy boldog ha van is az csak pillanatnyi legalábbis én még ezt nem láttam az emberek arcán, hogy örülne mindenki ugyanazt a routin szerű mozgást végzi nap mint nap néha egy kis változással az emberek kihasználják a másikat mindenkinek problémája van és egy cseppnyi jót sem tud érezni abból amit kap. Bocsánat, hogy ennyire eltértem a lényeg az, hogy változni nem szabad különben az egyéniséged eltűnik és egy leszel a sok közül (tisztelet a kivételnek) "Mindenkinek az ilyen lány jön be" nekem is, de az megint más kérdés, hogy az interneten éppen milyen álcát veszel fel a valóságban ezt nem fogod tudni megvalósítani vagy az már nem te leszel és ezzel arra szeretnék célozni, hogy azok a fiúk akik ilyen lányokat szeretnek mint te ők is félnek lehet, hogy pont ezért nem közelednek az ilyenek feléd, de ez egy anoním oldal ezt mindenki tudja és így név nélkül bárki tud jót és szépet írni bár én is csak azért regisztráltam mert azt vettem észre ahogyan az emberek azt csinálják, hogy kinevetik a másikat a tudatlanságáért amikor segítségre szorul (ezt nem erre a kérdésre értettem hanem általánosítottam most bocsánat) Őszinte választ szeretnél? Nem tudom garantálni, hogy hinni fogsz-e nekem mint mondtam ez lehet egy álca és a valóságban egy bunkó paraszt vagyok. Bevállalósnak? Mit értesz ez alatt tudod az ember tud döntéseket hozni képes a jóra és rosszra egyaránt de az az ő saját döntése lesz úgyis. Bocsánat, hogy ennyire szabadan írtam le a mondanivalóm ezt építő jellegűnek szántam szóval remélem nem is romboltam vele és tudtam segíteni. 16/f
2013. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi baj, egyszerűen csak azok a fiúk, akik mernek nálad kezdeményezni, ilyenek! :/


Azoknak, akik neked tetszenek, szoktál jelezni? Szemezés, mosoly, ilyesmi?

2013. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A te korodban én pont ugyanezt éreztem. Aztán ahogy teltek az évek és egy fiú se akart közeledni felém komolyabban csak odáig jutottunk, hogy de szép a szemem, én meg ugye féltem odamenni hozzájuk, csak révetegen álmodoztam. Aztán nagy sikertelenségemben felkerültem netre (nem szószerint :D), ismerős által elkezdtem egy elég fiús játékkal játszani (wow), na most képzeld el mikor esténként gyengébb napokon 5-10, erősebb napokon 24 pasival beszélgethetsz és mivel lány vagy mindenki kedvel. Egy idő után nekem is megjött a hangom és kibontakozott a személyiségem amit addig dugdostam, mert jajj mit szólnának hozzá, meg egyébként is engem egy fiú se kedvel. Aztán voltak találkozók, amikor már fesztelenül tudtam ugyanezt a stílust élőben is előadni, mint amit a gép másik oldalán, mert ismertem az adott fiúkat így nem voltak idegenek vagy majdnem idegenek, hanem jó ismerősök, akikkel az estéimet töltöm. Természetesen az egyik fiúval sokkalta jobban összemelegedtem, mint a többivel, nagyon tetszett is és össze is jöttünk. Most együtt élünk és minden tökéletes :) Pedig kamaszkoromban teljesen el voltam keseredve, hogy senkinek sem fogok kelleni és egyébként is biztos ronda vagyok ha senkinek sem tetszem annyira, hogy bármit is akarjon. Szóval vagy próbálj meg kicsit kevésbé félénk lenni a társaságukban vagy fejleszd valahogy a "lazaságod". Önbizalomhiányos pedig ne legyél, az önbizalommal teli lányokat sokkalta jobban kedvelik (ezért húznak a nagyszájúak felé gyakran). Ha látszik rajtad, hogy elégedett vagy magaddal (de nem beképzelt) és minden rendben van sokkalta szívesebben beszélgetnek veled még ha kicsit félénknek mondható is vagy. Szóval fel a fejjel, 15 évesen még semmiről se maradtál le, nekem elhiheted :)


23 N

2013. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 Nagyon köszönöm a részletes választ! Emlékszel még a játék nevére, vagy fajtájára? Talán kipróbálnám:D
2013. szept. 20. 11:02
 16/16 anonim ***** válasza:

oda van írva!

wow

2013. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!