Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kinek mi a véleménye a diplomá...

Kinek mi a véleménye a diplomások társkereső oldaláról? Főként férfiak véleménye érdekelne, de nők is válaszolhatnak!

Figyelt kérdés

Az elittars.hu oldalra gondoltam. Tapasztalatokat, történeteket várok mindkét nem részéről, lehetőleg életkorral és a nem megjelölésével együtt!


F/31



2013. szept. 16. 06:52
1 2 3
 1/24 AeonFLUX ***** válasza:
Kiváncsiságból felnéztem oda. Sajnos a kevésbé elitek oda is beregisztrálnak. :(
2013. szept. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Az elitséget pénzben próbálják mérni. Csak épp nem tudsz mit kezdeni az oldalon ha nincs befizetve a havi 5.000 ft Amit természetesen fél évente egy összegben kérnek...

Az elképzelés nem rossz, a megoldás hagy némi kívánni valót maga után.

10/7

2013. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénz meg a diploma teszi az embert, azaz ez nem elit társkereső, hanem sznob társkereső. Szerintem próbálkozz a "sima" társkeresőkön, az is tele van diplomásokkal, csak ők nem lobogtatják.
2013. szept. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hoppá, 5000 Ft/félév??? Ez elég gusztustalan. És amúgy is, hogy tudják megszűrni, h tényleg ki diplomás és ki nem...


Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz! Várok még másoktól is reagálást!

2013. szept. 16. 07:14
 5/24 A kérdező kommentje:
A "sima" társkeresők sem jobbak sajnos, tapasztalataim alapján. :(
2013. szept. 16. 07:14
 6/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem jobbak, oda is emberek regisztrálnak. Tisztelet a kivételnek.
2013. szept. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha megfogadsz egy tanácsot, akkor nem így próbálsz meg társat keresni...
2013. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lehúzás az az oldal.
2013. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nevetséges, és az ott összegyülemlett emberek is. Hihetetlen, mennyi elkülönített, sznob világban élünk.
2013. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9%

van itt barki aki tenyleg kirpobalta mert szerintem csak megy az ures okoskodas ahogy itt mindig ??

sztem egyiktek se volt regelve soha.

meghogy a diplomasak sznobok szerintem teljesenalap kene h legyen manapsag h valakinek legyen.

2013. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!