Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk bennetek mennyi idő után...

Fiúk bennetek mennyi idő után kezdenek kialakulni érzések egy lány felé? Miből veszitek észre, hogy egy lánynak tetszetek?

Figyelt kérdés
Értelmeseket!! Köszönöm

2013. szept. 21. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
változó és változó.
2013. szept. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az teljesen eltérő lehet mindenkinél. Sőt egy embernél is alakulhat több féleképpen.

Hogyha egy új embert ismerek meg, sé elég sokat beszélünk ,akkor lehet az egy hét is. De van olyan (Legalább is hallottam olyanról) hogy valaki 1-2 év alatt szeretett bele egy lányba, vagy már régen a barátja volt, de csak sok idő után kezdett el valamit érezni iránta.

Ez nagyon változó lehet.

Remélem hasznos válazt tudtam adni számodra!

2013. szept. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én nekem volt egy lány akinek bejöttem,beszélgettem vele összeismerkedtem nagyon közeli kapcsolatba kerültünk 1 hónap alatt,ezután elhívtam randira de kiderült hogy miközben beszélgettünk összejött mással. Na egy ilyen húzással egy srácnál se tudsz bevágódni :D
2013. szept. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet egy pillanat műve is. Társkeresőn látok nagyon ritkán (több száz lányból 10) aki elsőre megfog. Balszerencsémre eddig mindig volt 100 km, vagy több is közöttünk. Napersze, ez még nem szerelem, csupán "hú de jó nő", aki mindenben jónak tűnik.


A jelenlegi kiszemeltet meg úgy nagyjából 2 éve ismerem. Sokáig tényleg "csak" jó nő volt, de nem akartam többet, túl jónak tartottam magamnak. Két hónapja döntöttem el, hogy akkor na, egyszer élünk, kialakulhat valami, ő is változott, aranyos, nézegettem a képeit... és csak jöttek az érzések. (a teljesség kedvéért bevetettem egy rózsát is a siker érdekében, most olyan korszaka van, hogy egyedül akar lenni. De életében most érezte először magát nőnek).

2013. szept. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármennyi idő alatt kialakulhat, pont mint egy lányban egy fiú felé.

Miből vesszük észre? Egyedenként változik. pl nem gond, ha látszik a lányon, hogy nem csak azért van velünk mert "nincs jobb dolga".

2013. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!