Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vágódj be, hogyan légy...

Hogyan vágódj be, hogyan légy sikeres discoban?

Figyelt kérdés

17/F

gyakran járogatok le, eléggé nyugis laza, félig meddig magabiztos vagyok. általában ha discoban látok egy jó csajt rámegyek szemből v hátulról, megfogom a derekát v kezét, magamhoz húzom h táncoljunk. először mindig a szemkontaktust nézem. Jó így? Mik a leghatásosabb technikák ilyenkor, előfordult velem sokx hogy egy csajjal még jól el is vagyok, de a bnője elcibálja onnan, és akkor cumm. Ilyenkor is mit lehet tenni?

ha kapásból 4 jó csaj van bent együtt, egyikre amelyikre pályázok félrehúzom és tánci? Hogyan lehetsz igazán sikeres és vagány hogy akarjanak a lányok? Hogy lehet azt elérni hogy kicsit tegyen is érted a csaj, hogy kicsit ő is kezdeményezzen?


2013. szept. 21. 04:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sose a kiszemelthez kell menni, előbb le kell fegyverezni a barátnőt/nőket. Aztán, mikor visszahúzták karmaikat, akkor kezdesz a kiszemelttel valamit.
2013. szept. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nezzelki jol a te korodban meg az is eleg utana mar kell sok penz is h elerj barmit a noknel.
2013. szept. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
add a kezébe a kemény farkadat!
2013. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Na, ezért nem járok én discoba... utálom az ilyet. L
2013. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!