Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan birkóztok meg...

Ti hogyan birkóztok meg azzal, mikor buliba csajozol és elküldenek?

Figyelt kérdés

Mert látok sok tőlem SOKKAL magasabb, SOKKAL jobbképűbb és SOKKAL izmosabb srácot, hogy tök hülye módon mennek oda nőkhöz és el is küldik öket, mert az ilyen közeledést csak ezzel lehet dijazni, de ahogy halad az este és a nők már egyre jobban elengedik magukat, ezek a srácok eléggé elkezdenek hasitani az idióta közeledéseikkel is.


Én meg ugye nem nzéek ki jól, és csajozok és sokkal bátrabban megyek oda meg közvetlenebbül a nőkhöz, de engem meg azért küldenek el, mert nem nézek ki jól. Aztán ha mégsem küld el egy csaj, akkor abból ugye lesz semmi, mert dugni nem akar majd hazajönni ugyse. A jópasikkal meg csak addig rugdalóznak, amig csak hazajutnak és kufirc.


Addig oké, hogy az elutasitás benne van a pakliban, de nem értik meg sokan, hogyha nem nézel ki jól, akkor szinte csak elutasitás van...És inkább a "nem elutasitás" van benne a pakliban, mert az a ritkább.


2013. szept. 21. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
tényleg ilyen brute force módon kell barátnőt találni?
2013. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát ja...sajnos én nem várhatok a csodára.


Vagy most menjek el gyurni egy évre ki tudja mennyi küszködés és fájdalom és PÉNZ, mire kinézek vlahogy?

2013. szept. 21. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem buliba kéne csajozni...
2013. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na jo erről ne nyissunk vitát, mert elég sokan csajoznak ott is. De különben tényleg uncsi már, hogy se a társkereső, se a buli nem elismert modszer, csakis a szentséges HAVERI KÖRÖN keresztüli ismerkedésnek van létjogosultsága? Mert ugy érzem, hogy minél több a véletlen-faktor egy ismerkedési módban, és minél kevéssé lehet beleszolni a lefolyásába, azt annál jobban elismerik az "emberek"....ilyen erövel várhatnám a csodát is.
2013. szept. 21. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:

jó, jó.. díjazom, hogy legalább megpróbálod, nem úgy mint 1-2 töketlen sorstársad...


nincs azzal semmi gond ha elutasítanak buliban, de legalább úgymond " szokod " azt, hogy hogyan is kell megszólítani, beszélgetni egy csajjal


én javasolnám még a fb.-ot is, kiszemelsz egy csajt.. megjelölöd aztán ráírsz, nincs kedved dumcsizni kicsit erről arról? vagy v.mi hasonló, úgyis leesik neki mit akarsz


sokat kérdezz, az a lényeg és inkább keltsd fel az érdeklődését minthogy rögtön el akarod csábítani, legyél kedves, normális vele de ne túlságosan


más hirtelen nem jut eszembe

2013. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem most kezdtem a csajozást éppen. Szedtem már fel netről is nem egy nőt, meg bulikba is kavartam sok nővel, de én ugy vettem észre, hogy nagyságrendekkel több küszködés a csajozás, HA NEM VAGY JOKÉPŰ ÉS MAGAS ÉS IZMOS. Mert lássuk be, hogyha jól nézel ki, akkor a csaj eleve kiszur magának és már eleve ugy mész oda, hogy el van döntve a dolog.


Ha nem vagy joképü akkor meg gürizhetsz, hogy jól jöjjenek össze a dolgok. Ja és akkor még ha meg is dugsz valakit, akkor még külön le is kell nyügöznöd, hogy esetleg visszuajárjon majd hozzád....Ha meg joképü vagy, akkor már csak azért is visszajár, mert jól nézel ki és rádizgul.

2013. szept. 21. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Zavar, hogy felszínesek a bulizó lányok, akiket te meg csak jól meg akarsz dugni?


A kettős mércét csak én érzem?

2013. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jaj, volt hogy randira hajtottam, abban se voltam sikeresebb...El-el jöttek lányok randizni, de igen kis arányban, és 1-randitól többet ugyis csak a csunyábbak akartak. A vállalható csajok mind leráztak. a joképü haverjaimnak meg ugyanezek a kategoriáju csajok a nadrágjukba nyulkáltak első randin. Nekem meg csak fintogortak ha már rájuk néztem.
2013. szept. 21. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire sötét vagy?


"csak a csúnyábbak akartak"


Ugyanolyan felszínes kretén vagy, csak azt hiszed neked jogod van erre!

2013. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!