Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy velem egyidős lány,...

Van egy velem egyidős lány, aki ha elmegyünk egymás mellett a folyosón (vagy ha pl. épp lefelé tartok a lépcsőn, ő pedig lent áll) komor arccal végig a szemembe néz (jó ideje ezt teszi), de mosolygás nélkül. Szerintetek szeretne valamit tőlem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Le akarja tépni a fejed, és tekézni vele
2013. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

:D szerintem nem direkt csinálja :DD

vagy esetleg valamivel nagyon megsérthetted..

2013. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még közös ismerősünk sincs xd
2013. szept. 21. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Az szerintem én voltam... arra gondolok olyankor, hogy "már megint egy újabb srác, aki bambul és azt hiszi lehet esélye..."


Aztán elképzelem, ahogy a fejedet kiteszem a polcra a többi áldozatom feje közé.

2013. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából én abban a hitben élek,h csak fél rám mosolyogni vagy bármi jelet adni.
2013. szept. 21. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor csinálj valamit
2013. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha magamból indulok ki..akkor tetszel neki csak fél Rád mosolyogni. Fél,hogy nem mosolyognál vissza vagy hülyének néznéd/ciki helyzet alakulna ki belőle.


Mi is nézzük egymást egy sráccal,de még nem mertem rámosolyogni ezen ok(ok)ból kifolyólag.


Kérdés: Ha a srác is ugyanilyen arccal bámul (tényleg állandóan néz..) tetszhetek neki?

2013. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát,ha nem csak a másodperc töredékéig pillant rád könnyen elképzelhető.(felkeltetted a figyelmét)
2013. nov. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!