Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hiányzik már egy csodafiú?

Hiányzik már egy csodafiú?

Figyelt kérdés

hiányzik hogy legyen akivel este egymásba bújva szórakozzunk és mosolyogjunk egymásra, simogassuk egymás hasát, haját mindenét. akivel vállatpuszizva egymás szuszogásán szenderednénk álomba. hiányzik hogy mindenhova együtt mehessünk, bárhova, új dolgokat látni, új helyeken barangolni, új zenéket hallgatni, új embereket megismerni.:) hiányzik hogy valaki itt legyen mikor küzdök valamiért, és az is hiányzik hogy én bátorítsak. nem érzem magam magányosnak, csak annyival jobb lehetne, nem? ez egy dalszövegben van, hogy "én egy univerzális gondolkodóval élek, aki folyton boldogabb akar lenni.." és ami hiányzik ehhez azt igyekeznie kell az embernek pótolni.:)


ti hogy éreztek? immár ezen az őszi éjszakán?:D ha valaki esetleg barátkozna azt szívesen fogadom ám



#puszi #mosolygás #cirógatós
2013. szept. 1. 00:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
már foglalt vagyok
2013. szept. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Barátkozok veled,de attól függ hol laksz :D
2013. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
könnyebb lenne ha paramétereket is megadtál volna
2013. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem hiányzik egy csodafiú.

De egy átlaglány jó lenne :D

2013. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. 17/f
2013. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
te búza vagy, vagy lány? :)
2013. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
nekem is hiányzik ez egy lánnyal, de nincs mostanában sok esélyem rá, amennyit dolgozok...
2013. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
jó, ez a kérdés nem mindenki személyéhez illik:D, de nem tudtam mit csinálni a romantikus hangulatommal
2013. szept. 1. 00:56
 9/28 anonim ***** válasza:
Írtam, de válasz sehol
2013. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

5.

búza vagy?

2013. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!