Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok mi volt eddig a legszeb...

Csajok mi volt eddig a legszebb dolog?

Figyelt kérdés

Mi volt eddig a legszebb dolog amit egy fiú csinált\ vagy kaptatok egy fiútól?ez lehet egy bátor tett,ajándék,bármi.

Mi volt eddig a legmeghatóbb dolog amit ismertek,és mi volt a legromantikusabb dolog amit kaptatok,vagy aminek örülnétek ha egyszer teljesülne?


2013. szept. 22. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
jol nezet ki es sok penze volt nyilvan.
2013. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 éve a születésnapomra meglepetésbulit kaptam az akkori páromtól, Siófokra vitt el engem és a barátnőim, én csak aznap tudtam meg , a többiek természetesen be voltak avatva. Szuper volt :)
2013. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
7.-es voltam, amikor az egyik fiútól Valentin napra kaptam egy szív alakú édességet, nagyon aranyos volt és félénk, gyorsan letette az asztalomra elhadarta, hogy "Boldog Valentin napot!" és kirohant az osztályból. :)
2013. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam itt GyK-n, hogy egy csajszi összeismerkedett egy angol pasassal Angliában, de összevesztek, mire a lány hazajött. Amennyire emlékszem, hogy végül a hapsi pár önpusztító év(?) után minden maradék pénzét felhasználva és szinte semennyi infóval megkereste a lányt. A leírt szövegben ez a rész nagyon tetszett (nem pontosan idézve): mikor kinyitotta az ajtót, ott állt előtte csurom vizesen, remegve, betegen, egy kis bőrönddel a kezében. Később pedig megkérte a kezét a lánynak.


Áh! Ez volt az egyik legromantikusabb dolog, amit ezen a nyomi oldalon olvastam! xD Annyira tetszett, jó ég, ha ilyesmi történne velem is, szerintem sírva fakadnék a boldogságtól.

2013. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!