Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért adnak nekem flörtjeleket...

Miért adnak nekem flörtjeleket lányok, többnyire egész szépek, aranyosak ráaádásul, amikor én elég ronda, gizda, pici fiú vagyok, nem pedig egy férfi média ideál, álom macsó hapsika?

Figyelt kérdés
Ma olvastam el egy testbeszéd könyvet és tök durva dolgokat fedeztem fel, tökre megcsinálták már velem is többször ezeket a vonzalmat kifejező gesztusokat a lányok én meg nem is tudtam amúgy, hogy ezek azt jelentik, hogy tetszem a lánynak, vonzódik hozzám meg szabad a pálya. Például volt ilyen hajhátrahajtástól kezdve, szemezésen át rám mosolygásig, láblimbálásig mindenféle flörtjel már velem. MÉg olyan is volt, hogy utánam fordult a lány hátra többször is akár vagy egyszer és rám mosolygott, én meg csak néztem akkoriban, hogy ennek meg mi baja van velem?o.O

2013. szept. 23. 20:00
1 2
 1/11 LeftBehind ***** válasza:
95%
Őszintén,te ilyen hülye vagy születésedtől fogva vagy kemény gyakorlás eredménye?
2013. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Elég sokadszorra rakod ki ezt a kérdést, nem unalmas már neked? Nekünk az.
2013. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
mi a könyv cime??engem is érdekelne :)
2013. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert akkor még nem tudják, milyen unalmas, önbizalom hiányos szerencsétlen vagy.
2013. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 LeftBehind ***** válasza:
Már nem úgy értettem,de figyelj - én egy szimpla mosolyért is a lelkemet tudnám adni,erre azt látom hogy szemeznek veled,mosolyognak rád,megfordulnak utánad az utcán és te mit csinálsz? Feljössz ide megkérdezni hogy ez mitől van? Hát mégis kit érdekel hogy mitől van,inkább örülj neki és szedj fel egy helyes csajt a rohadt életbe! Nem lehetsz ekkora gyökér!
2013. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
5-nek igaza van :)
2013. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó, csak fura, mert én ronda srác vagyok és semmi önbizalmam már.
2013. szept. 23. 20:28
 8/11 anonim válasza:
mi a cime a könyvnek amit olvastál????????????,,
2013. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
allan pease testbeszéd
2013. szept. 23. 20:47
 10/11 leyla113 válasza:
szerintem ne legyél ennyire önbizalomhiányos.
2013. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!