Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hisztiznek a lányok,...

Miért hisztiznek a lányok, hogy nehéz pasit találni, miközben minden ujjukra 5 jutna kb?!

Figyelt kérdés

Lehet a példa a társkeresők, de akár a való élet is.

Azt tapasztalom szórakozóhelyeken, hogy alig van lány.

Rengeteg a férfi. Társkeresőkön szintúgy, ha van egy csaj aki átlag akkor is napi tucat levelet kap, ha meg picit átlag feletti, akkor meg 20 asával...


Sok lány mondja nekem is, hogy mi bajom van, tök jól nézek ki, sok lányt megkaphatnék. Ehhez képest az átlag, sőt átlag alatti lányok is elhajtanak sokszor..:/ legjobb ilyen szöveg amit kaptam: "te tul jóképű vagy hozzám"...hát nem tudtam sírjak vagy nevessek..XD


A lányoknál meg mi a helyzet?! mint le is írtam, mindig vna tallonba 2-3 pasi, aki hajt rájuk, vagy akarna tőlük valamit. és ha szép lányról van szó, ez a szám sokkal többre ugrik.


A durva pedig az, hogy mégis annyiszor írják, ohgy hát nincs egy normális sem..meg stb indokok...a végén pedig kikötnek egy kigyurt kopasz, vagy egy nyegle swag csávo mellett.

Engem meg elhajtottak, és csak "barátnak" kellek...


Akkor hogy van ez?!


22/F



2013. szept. 23. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

"egy kigyurt kopasz, vagy egy nyegle swag csávo mellett. "


Sosem volt ilyen párom, nem ez az esetem. Az egy dolog, hogy a szexért nem kellene könyörögjek sosem, de komolyan kapcsolatra megfelelő párt találni nekem sem könnyebb, mint egy pasinak, nem tudom miért él ez a tévhit.

2013. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg meg az összes potenciális jelölt ostoba tajparaszt, vagy csak ágynak dönteni akar, esetleg hűtlen. Az a kigyúrt kopasz vagy nyegle swagger pedig elviseli a lányka összes kínját-bajár, ráadásul hűséges.
2013. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Téged sem az eszedért szeretnek. Szerintem ez volt inkább veled a gond.
2013. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert 5ből mondjuk 1 szexista és utálja a nőket, 1 meleg, 1 meg nem jön be nekik külsőre, az 1nek meg más tetszik, az 5.-kel meg vagy van kölcsönös vonzalom és azonos téma/érdeklődési kör vagy nincs.
2013. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert talán vannak még olyan lányok is, akiknek nem csak a külső számít, hanem jellemre is válogatósak?
2013. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lepattintanak vagy friend zone... na szép!
2013. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
74%
Azért, mert a minőségre megyek és nem a mennyiségre.
2013. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert ők csak azt tekintik pasinak, aki jóképű, magas és izmos.
2013. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó bárcsak így lenne, ahogy írod...:)


De amúgy az 1-es válaszolónál az igazság, ha csak szexkapcsolatot keres egy lány valóban simán talál, de értsétek már meg, h a lányok túlnyomó részének ez egyszerűen nem kell! mármint a csak szexkapcsolat...

2013. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 laci911 ***** válasza:

És akkor mi van ha azt mondjàk veled nem szeretnék semmit sem .

Dugj meg örömlànyokat a baràtnőddel meg beszélgess hogy milyen nővvel voltàl este ne mond meg neki hogy fizettél mert akkor nem lesz féltékeny . Gondolom azért nem akarnak veled lenni mert nagyon àtlagos vagy .

2013. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!