Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok belé és már...

Szerelmes vagyok belé és már nagyon szenvedek tőle. Elmondjam neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy bele zúgtam egy pasiba ,de nagyon. Legszívesebben elmondanám neki ,hogy tiszta szívből szeretem és csak ő kell. Néha úgy érzem ,hogy neki is tetszem,mert mindig piszkoskodik velem,meg bókol,egyszer kimondta,hogy tetszem neki,meg hogy én vagyok az egyetlen lány akivel beszél. Ezek nagyon jól esnek tőle. De nem tudom,hogy komolyan gondolja e vagy csak hülyéskedik.Nem tudom mit csináljak? Amikor ott vagyok előtte teljesen bepánikolok és semmit nem tudok neki mondani. Nagyon szenvedek ettől az érzéstől már. Mit tegyek ?? Hogy közeledjek hozzá?? Köszönöm ha segítetek

2013. szept. 24. 21:39
 1/2 kicca válasza:
Szerintem teremts alkalmat h kideritsd, de ne tamad le, várd meg mit lep így nem vesztesz el egy barátot es ha o is viszonozza az érzése ideit akkor minden úgy fog alakulni ahogy szeretnéd ;)
2013. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán észrevette, hogy zavarban vagy, s játszik veled. Légy óvatos!
2013. szept. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!