Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy ilyen üzenetre...

Szerintetek egy ilyen üzenetre, hogy lehet normálisan válaszolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kaptam egy levelet egy sráctól, amiben leírja, hogy tetszem neki és szeretne velem komolyabban megismerkedni, illetve találkozni. Szoktam találkozni mindennap a sráccal, ezért úgy gondoltam, hogy nem üziben írok vissza neki, hanem, majd személyesen megpróbálok kommunikálni vele, viszont én nagyon béna vagyok az ilyen fiús dolgokban, plusz nem is tudom, hogy pontosan mit mondjak neki, mert eleve nehezen bízom meg az emberekben, nehezen nyílok meg előttük, ezért nem szeretném, így konkrétan elmondani, hogy tetszik nekem(mert igazából abban sem vagyok biztos), hanem csak utalni valahogy rá, vagy nem tudom. Esetleg tudnátok nekem tanácsot adni, hogy mit is mondjak neki pontosan?

Előre is köszönöm!


2013. szept. 25. 18:59
 1/3 anonim válasza:
Nem muszáj azt mondanod, hogy tetszik neked. Mondhatod azt is, hogy te is szívesen töltenél vele több időt, hogy jobban megismerjétek egymást.
2013. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amit gondolsz. Esetleg priviben részletesebben leírhatod:D
2013. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy nem zárkózol el a dolog elől, egy találkát megér aszt majd meglátod de nem ígérhetsz semmit mer nemtudod hogy jönnétek ki aszt kész.
2013. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!