Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudnak a nők írásban...

Miért nem tudnak a nők írásban normálisan kommunikálni?

Figyelt kérdés

Az ember próbál a neten ismerkedni..erre vannak társkereső oldalak (is).

De ahogy észrevettem a nők többsége nem képes írásban kommunikálni.

Letisztázzuk, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak, eddig oké. Én megírom a magam kisregényét, hisz erről szól a netes ismerkedés, minél több információt az elvileg felőled érdeklődő tudtára adni. De picit frusztrál, hogy nem ezt kapom viszonzásul, mert már örülhetek, ha a kérdéseim felére kapok 1-2 soros választ...és most nem feltétlen az első körről beszélek, hanem amikor már 2-3-x napja kommunikáltok.


Van még olyan nő, aki komoly kapcsolatra vágyik és képes az ismerkedésbe megfelelő energiát fektetni?


25/F.


2013. szept. 17. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem, csak én a férfiakkal vagyok így. Ritka akivel tényleg jól megy a beszélgetés, valami miatt pár nap után befuccsol a dolog. Szerencsére azért még vannak kivételek, akikkel megy a kommunikáció, őket kell megtalálni :)


Engem a rossz helyesírás is nagyon zavar, döbbenet, mennyien nem tudnak írni...

2013. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van még olyan nő, aki komoly kapcsolatra vágyik és képes az ismerkedésbe megfelelő energiát fektetni?


Igen, csak én pl nem a neten.

2013. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hujujujjjj, mennyi tapasztalatom van nekem ebben itt meg máshol is :)

Teljesen átérzem a helyzetedet kérdező!

Szerintem egyszerűen elvárják, hogy teperj értük, és majd ha kedvük tartja, megnyílnak. Csak hogy: két emberen múlik a siker. Nem érdemes energiát fektetni olyan lányba, aki nem értékeli a nyitottságodat, kommunikatív jellemedet. Agymosottak nagyon sokat és emiatt elbutulnak.

2013. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én még nem nagyon találtam meg..írhatnék egyszerre 100 lánynak, és akkor 1 majd csak regényt ír, de nem csapom egyszerre a szelet ennyinek, nem tartom korrektnek.

A helyesírás engem is zavar, vannak adatlapok amiket rögtön be is zárok, amint meglátom mit alkotott rajta a készítője...De azt se nézem túl sokáig amin csak annyi van, hogy "ismerj meg", vagy "most nem tudok magamról mit írni"...könyörgöm, akkor hogy fog az ilyen ismerkedni?

2013. szept. 17. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki születik írónak, ettől még lehet kedves lány. Plusz lehet csak az elején bizonytalan, de aztán beindul a beszélgetés. Az esély mindenkinek jár. Pár levélváltásból úgyis kiderül, érdemes-e vele foglalkozni a továbbiakban. Hogy megy-e olajozottan a dolog, avagy sem ;)
2013. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak lányok, akik nehezebben nyílnak meg, nekem pl. nem lenne elég pár nap ehhez. Ha érdeklődik, akkor lehet mondani, hogy akar tőled valamit, és akkor idővel egyre több mindent megoszt veled. Legalábbis én ilyen vagyok, és biztos nem vagyok egyedül ezzel. Egyébként sosem társkeresőztem.
2013. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na, már ez a 3 sor is szinte "sok"- a többihez képest, pedig nem mondtál semmi "extrát". Nem arra vagyok kíváncsi milyen bugyi van rajtuk..Ha csak az adott napját elmeséli, már x sornál tartunk :D

Persze megértem, hogy időre van szükségük a megnyílásra, hogy többet kezdjenek el írni..de volt szerencsém ilyenhez hetek elteltével is..

2013. szept. 17. 17:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a hozzáállásukkal lehetett a baj valóban.
2013. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mivel pörögnek az új kérdések, kétlem, hogy túl sok új hozzászólás jönne ehhez, úgyhogy ezúton köszönöm a válaszolóknak. :)

Egyszer majd csak megtalálom az "író"társam :)

2013. szept. 17. 17:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Én itt is szoktam "ismerkedni" és nagyon sok lány úgymond lekopik néhány üzenet után. Egyszerűen nem érdeklődnek, csak szigorúan a kérdésemre válaszolnak. Nem halad tovább a beszélgetés. De még így is sikerült találni olyan lányt (igaz nem itt), akivel szinte bármikor bármiről el tudok beszélgetni.


Ha nagyon nehézkesen megy, akkor dobod és további jelöltek után kell kutatni.

2013. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!