Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a franc?! Már minden lány...

Mi a franc?! Már minden lány kapcsolatban van?!

Figyelt kérdés

Facebook pl. rengeteg csajnak kivan téve, hogy kapcsolatban ezzel azzal, de ha nincs is kirakva, akkor meg egymillio közös puszis kép a pasijával.

De városban is szinte csak párocskákat látok. Discoban, a minap is majdnem elvertek, mert oda találtam menni 3 csajhoz (nem voltam ittas) és beszélgetést kezdeményzetem...mire megjelent 5 srác, hogy én mit is akarok, mert mindnkinek vna pasija, ménem takarodok innen...

faxa mondom, bocs hogy élek...-_-


Ha pedig véletlen nincsenek kapcsolatban, akkor :


1. családi gondok. elvált, anya, apa, vezsekedések, stb és tulajdonképp lelki szemetesláda vagyok, merthht nincskész egy kapcsolatra


2. Ugyanez, csak az x ideje elhagyott/dobott ex még mindig képbe van, vagy csak nemtudjk/akarjk elfelejteni


3. Reménytelenül szerelmesek egy srácba, de az letojja őket, nekik pedig senki más nem kell, csak az a srác, akimég talán a létezésükről se tud, de ahhhww vele olyan jo lenne...



Mindnekinek vannak problémái. megértem. mindnekinek történtek sz/r dolgok az életébe, egy dolog. de azt hogy nem tudnak rajta továbblépni, ill. nem is akarnak, csak sajnáltatájk magukat, utána meg közlik, hogy bocsi de pont ezek miatt nemmegy...:/



Akarnak valakit, meg kéne a szerelem, a szex, de ha ott a lehetőség, megátrálnak...miért?!


Szó sincsen arról, hogy nem akarnak megbántani és erre fogják...azt kimondtavolna bemelyik lány, mint ahhogyan azt is, hogy nagyon jóképű vagyok, hihetetlen jofej, meg azért kicsit hülye is, de mégsem eklelk, de ne aggódjak, mert tuti náluk csak jobb lányokkal leszek meg minden...:/ hát köszi...


22/F



2013. szept. 25. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Arra nem gondoltál, hogy kifejezetten veled nem akarnak ismerkedni valamiért?
2013. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanennyi szingli lány is van.
2013. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok kapcsolatban. De én is mindenhol ilyeneket látok, lehet azért van ez mert vágyok rá és így jobban feltűnik.

18/L

2013. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de ha kifejezetten engem nem akar, akkromiért hülyít előtte napokig, meg 3-5 randi, meg minden (lehúzás sosem volt)


meg utnna de tartsuk a kapcsolatot, és még írogatnak rám, meg ilynek..de nemakarnak senkit és semmit...

2013. szept. 25. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Jézusom! Minek olvastam el ezt a marhaságot? Megválaszoltad magadnak a kérdést... Minden lány kapcsolatban van? NEM! Vannak akik problémásak és nincsen kapcsolatuk.

Te is hasonlóan problémás vagy, csak magának mindenki normális. Hidd el!

2013. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

miért marhaság ez?!

vágyom arra, hogy szeressenek, hogy legyen valakim.

keresem. mert hiányzik az életemből egy lány!


problémás?! lehet, de egészbiztosan nem olyan szinten, mint egyesek..:/

2013. szept. 25. 19:16
 7/10 anonim ***** válasza:
-.-".
2013. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nagyobb gondod sose legyen :)
2013. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Női szemmel a pasik is ilyenek....

Most is "vagyok" egy sráccal, de Ő maga sem tuda, h mit akar....


SZal egyik fél sem könnyő eset...


Ja és jelenleg a lelki szemetesláda szerepet töltöm, de, de h mi a fészkes fenének azt nem tudom megmagarázni...

21/L

2013. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megtaláltad azt, aki szeret?
2020. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!