Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van más fiú is, aki csak...

Van más fiú is, aki csak azért hajt a szexre mert csalódott a lányokban és már nem hiszi, hogy lenne olyan lány, aki jellemre, személyiségre értékes lenne?

Figyelt kérdés
Én emiatt hazudok, meg csak arra hajtok, hogy dugjam a lányokat, de mivel nem vagyok egy álompasi, őszintén szólva még nem volt sok szexuális dologban részem, egy lányt sikerült rávenni pettingre, szexre, a többivel inkább csak simogatás, ölelgetés, csók jött össze eddig. Az a fura, hogy mióta nem vagyok őszinte, hanem ilyen rossz fiúsa, mintha jobban kellenék a lányoknak, mint akkor, amikor még őszinte voltam és ki adtam a szívem, elmondta, hogy én egy lelkitársra vágyom stb. Most már csak a szexre megyek, kimutatom, mit akark, nem lelkizek. Úgysincs olyan lány, akit keresek, akibe bele tudnék szeretni, akit el tudnék képzelni a páromnak egy életen át, akitől szretnék gyerekeket is majd.
2013. szept. 25. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi értelme a kérdésednek de én azért hajtok a szexre mert jó szexelni.
2013. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi értelme a kérdésednek, rengeteg értékes jellemű és személyiségű hölgy létezik. Én is ismerek egyet.
2013. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én. Azzal különbséggel, hogy én őszinte vagyok velük.
2013. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magam is voltam így ezzel egy jó darabig. De én is őszintén csináltam. Aztán ebbe is belefásultam...
2013. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem hazudok. Megmondom, hogy semmi komoly nem kell nekem, néha találkozunk, összefekszünk, ha jó, akkor többször is.. esetleg eljöhet velem nyaralni, de komoly dolgokra ne számitson
2013. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!