Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, nagyon jó...

Van egy lány, nagyon jó barátom már kb 3 éve és nagyon úgy érzem hogy már nem csak barátilag szeretem. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Mint azt már le írtam 3 éve nagyon jó barátságban vagyunk! Sokat nevetünk,beszélgetünk.De ő azt mondja hogy nem akar pasit, közben még 2 ember nyomul rá! Nem merem elmondani neki az érzéseimet,mert félek hogy,ha el mondom neki akkor a baráti kapcsolatunknak is vége! Én is próbálgatok célozgatni hogy szeretem, de mindig az jön ki hogy csak barát,mert most ez van ,meg az van....Legyetek szívesek adjatok nekem tanácsot,vagy útmutatást! Előre is köszönöm !

2013. szept. 25. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki. ennyi!
2013. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak úgy lehetséges ha megmondod...Miért lenne vége a barátságotoknak? Csak meg tudja érteni és feltudja fogni...Ez az egyetlen kiút.. másképp örök kétely..és bánni fogod vagy eltemetni ha hirtelen azzal jön ,hogy összejöttem egy sráccal a buli után.. akit persze alig ismer.. :) :D Ha meg nem bírja felfogni hogy vannak érzéseid és gerinced ahhoz hogy ezt elmond..akkor nincs miről beszélni.. :) akkor nem túl értelmes.. :) :D
2013. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
megadta az egyértelmű jeleket, nem kell mondanod semmit. tepertél, fogta, de visszautasított. lehet később leesik neki mit szalasztott. de most akkor se javítasz, ha bevallod neki mit érzel. nem akar pasit. csak élvezi őket.
2013. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tettél rá célzásokat, akkor biztos, hogy felfogta, és ha ezután nem lépett semmit szerintem egyértelmű, hogy mi a helyzet. Ne mondj semmit. Ne tedd kockára a barátságtokat.
2013. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok csak en lany vagyok de szeri tem mond el neki gy probat mever es ha tenyleg olyan jo baratok vagytok akkor megerti es nem lesz belole baj de jobb esetbe neki is tetszel nekem jott ossze igy kapcsolat szoval siman :)
2014. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!