Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy itt panaszk...

Miért van az, hogy itt panaszkodnak a lányok hogy a fiúk ilyen bunkók, olyan f;aszkalapok, aztán meg ha megkeresi őket egy kedves fiú akkor azonnal lekoptatják, mert nem 'helyes'?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Mert minden lány hipokrita.
2013. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
he?
2013. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért, te már találkoztál innen több lánnyal, akik itt pont erről panaszkodott, te meg nem voltál helyes és elküldtek?

Egyéb esetben hagyjál már a hülye kérdéseddel.

2013. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Olyan kell aki férfias,határozott,alfahím de érzékeny akihez tudok vonzódni,fel tudok rá nézni valamiért.

Én nem szeretem a pátyolgatni kell típusú fiúkat..nem az anyja,a barátnője akarok lenni :D

2013. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 - igen, találkoztam, ígérgettek fűt-fát, aztán az 1-2 órás találkozón még úgy köszöntünk el, hogy lesz folytatás, majd pedig másnap FB-n megírta hogy nem jövök be neki...
2013. szept. 26. 17:47
 6/15 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy a külsőddel van a baj? :D Nem lehet, hogy unta a rinyálásod? :D
2013. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4: Ezt elég könnyü eljátszani.

Most színész kell vagy férfi?

2013. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert egy szót nem ejtettem neki erről a találkozón. Rendesen el tudtunk beszélgetni.
2013. szept. 26. 17:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Jaj drágám... fogj te mindent a külsődre, és akkor ugye semmit nem kell változnod.... De lehet szimplán k---va szar a személyiséged!! Én nem mondom, hogy azok a csajok helyesen jártak el, ha ígérgettek. De ettől még elgondolkodhatnál máson is, nem csak a külsőddel lehet baj.
2013. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

"Olyan kell aki férfias,határozott,alfahím..."


Na skacok, ott a válasz. Mert nekik a domináns alfahím kell, mert az olyan férfias, meg ahhhh, nedvesbugyi :$$$

Aztán ugyanezek a nők járnak cirkuszolni a feminára meg a cotcotra, amikor a domináns hímistenük hazaérkezvén két bazinagy maflással indít, mert nincs kész a vacsora, és hogy a férfiak milyen szemetek...

Nos cicukáim, nektek kellette domináns alfahím, lehet neki örülni,tessék. Az ilyeneket egy szikrát nem tudom sajnálni, megérdemlik amit kapnak.

2013. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!