Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejövök egy csomó lnáynak, de...

Bejövök egy csomó lnáynak, de a fiúk jobban vonzanak. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nap,mint nap szembesülök Vele,hogy fájdalmat okozok Nekik,pedig nagyon kedvesek és aranyosak,de a fiúk jobban tetszenek. Pár barátom,barátnőm tudja,hogy mi a helyzet. Szerintetek megmondjam Nekik,hogy feleslegesen próbálkoznak? :/

Előre is köszönöm az értelmes/haszons válaszokat!



2013. szept. 26. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Ilyenkor örülök, hogy több p.ina jut nekünk :D
2013. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi,most igazán sokat segítettetek! :D
2013. szept. 26. 20:22
 3/15 anonim válasza:
0%
Buzulás az nuku!
2013. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
A csajokat küldd hozzám :D
2013. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekik én kellek,bár magam sem értem,hogy miért o.O
2013. szept. 26. 20:24
 6/15 anonim válasza:
100%

Szia.


Tehát a saját nemedhez vonzódsz...ezzel nincs semmi gond, és hidd el elképesztő barátságot fogsz tudni ezekkel a csajokkal kialakítani, ha "időben" jeleket adsz arra, hogy nem érdekelnek.

Nekem nagyon sok olyan fiú barátom van, akik szintén a saját nemükhöz vonzódnak, 1-2 nél csalódott voltam, mert már odáig lettem értük, de többséggel megmaradt a nagyon jó viszony... nem kell egyből azzal kezdeni, hogy te a fiúkat szereted, egyszerűen legyél kedves, és alakíts velük barátságot, de a közeledésüket ne fogadd, hanem adj jeleket már az elejétől...pl nem forgolodsz csajok után a jelenlétükben, de egy egy pasi után igen, persze nem kell bohócot csinálni magadból, egy csajnak ha tetszel, már az első alkalommal észre veszi, és max rákérdez....

2013. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Szerinem a külsőmön látszik,hogy a fiúk IS vonzanak(sőt,jobban,mint a lányok). Rengeteg barátnőm van,Ők szinte mind tudják,néztek egy nagyot,de azóta talán még közelebb kerültünk Egymáshoz. ^^

Állítólag nagyon jó egy lánynak ha egy sráccal lehet elemezni a fiúkat :P

2013. szept. 26. 20:29
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Azért kellesz nekik mert számukra vonzó vagy és de ők nem tudják hogy te nem vonzódsz irántuk de azt hogy te meleg vagy nem vagy az azt neked kell tisztáznod
2013. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
nekiálltak b*zizni
2013. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Biszexuális vagyok,de most jobban vágyok egy fiúra. :/
2013. szept. 26. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!