Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejövök egy csomó lnáynak, de...

Bejövök egy csomó lnáynak, de a fiúk jobban vonzanak. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nap,mint nap szembesülök Vele,hogy fájdalmat okozok Nekik,pedig nagyon kedvesek és aranyosak,de a fiúk jobban tetszenek. Pár barátom,barátnőm tudja,hogy mi a helyzet. Szerintetek megmondjam Nekik,hogy feleslegesen próbálkoznak? :/

Előre is köszönöm az értelmes/haszons válaszokat!



2013. szept. 26. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Azért kellesz a nőknek mert neked ők nem kellenek. Ennyi a titok nyitja.


Nyilván csináld azt amit jónak látsz. Lolomgswagyolo.

2013. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ájron válasza:
100%

Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de csak válaszolok.


A biszexuális férfiaknál a nemek közti preferencia változik, adott időközönként. Például én többnyire kiegyensúlyozott vagyok, mind lányok mind fiúk bejönnek. Viszont vannak ciklusok, mikor az egyik nemhez jobban, a másikhoz kevésbé vonzódom. Mint ha egy két karú mérleg nyelveit mozgatnád. Ezek hossza és milyensége egyénfüggő, de biztos lehetsz benne, hogy lesznek ilyen időszakok neked is.

2013. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönm szépen! :)

Tapasztalom,most éppen egy lányért teperek,és nagyon úgy fest,hogy össze is fog jönni. :)

2013. okt. 7. 15:48
 14/15 anonim válasza:
72%
Ötév kötél:D: na jó nem. Hát pasizz. azoknak is jó kemény seggük van:D
2013. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam,hogy jó seggük van,semmi kétség! :P
2013. nov. 9. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!