Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kommunikációra képtelen...

Kommunikációra képtelen emberek-ti is utáljátok őket?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon felbas.sza az agyamat amikor ELVILEG valaki meg akar ismerkedni velem, én pedig vagyok olyan kedves, hogy 10 soros egész, kerek mondatokat írok, erre ennyi a válasz --> 'Értem. :)' Most kérdem én, ha valaki csak ennyit képes kinyögni, az mit vár???? Hogy majd egy ilyen válasz után is ömlik belőlem a szó?!
2013. szept. 27. 11:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
mi?
2013. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
ja.
2013. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Valamire /tényleg/ nem lehet reagálni. Én is úgy fosom a szavakat, mint a pelikán, de van, hogy egyszerűen képtelen vagyok értelmes választ kinyögni a leírtakra.
2013. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
ismerős :D
2013. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szinte csak ilyen nővel találkoztam itt vagy máshol. Ostobák mint egy marék föld. :) Na jó, talán 1-2 volt kommunikatív, de az meg foglalt :D
2013. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
aha, mer?
2013. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, és hidd el, fiúknál is sok ilyen van... Próbálok érdekes témákat felhozni, erre ennyi a reagálás: 'Hol laksz? :)'

Áááá!!

2013. szept. 27. 11:36
 8/30 anonim ***** válasza:
Beszélgess velem, én nem vagyok ilyen.
2013. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen kommunikációra képtelen ember vagyok. Az van, hogy mire kitalálnám a választ, addig a szófosó már 2x írja, hogy "mi van, nem válaszolsz?" vagy hogy " láttam írtál, de nem jött át" (mert még nem írtam le teljesen és nem nyomtam entert..-.-) Vagy olyan is van, hogy addigra ő ír megint valamit, és már arra kéne válaszolnom, egyszóval lemaradok. Ráadásul nem is gépelek gyorsan sajnos. Ezért néha qrvára megunom, és csak válaszolok valami rövidet. Nem szándékosan, de egyszerűen kicsit hosszabb ideig tart nekem összerakni egy választ.(ezt sem 2 perc alatt írtam)
2013. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem tud mit irni vagy csak ennyire futja... mindenesetre akit meg akarok ismerni azzal igyekszem normálisan felvenni a kapcsolatot és tartalmasabb beszélgetéseket előidézni
2013. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!