Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy derítsem ki egy srácról,...

Hogy derítsem ki egy srácról, hogy van-e barátnője?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni,mert konkrétan rákérdezek,és nem is merném csakúgy megkérdezni tőle,még alig ismerem,viszont jobb lenne mielőbb kideríteni,mielőtt túlságosan beleélném magamat a dologba. Egyik legjobb haverjával jóban vagyok,tőle tudnám esetleg még kideríteni,de őt sem szeretném megkérdezni,mert tuti tovább adná a srácnak... Ha nincs barátnője,akkor ez jól is elsülhet,de ha van,akkor elég gáz...:/

20/L


2013. szept. 28. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Facebook :D
2013. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk facebook?
2013. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondjuk... GOOGLE PLUSZ?
2013. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyomozd le
2013. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kismutyesz_ ***** válasza:
Ha nincs facebookja akkor fogadj magánnyomozót :)
2013. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem menny fel facebook-ra. (gondolom van neki) Beszélgess vele. Aztán kérdezd meg, hogy: "mi jót csinálsz?" (pl.) és,hogy kiruccan majd valahová, hétvégén, barátnő,buli, valami? (benne van a kulcsszó) ha nemet mond, akkor kérdezz rá, hogy van-e barátnője, vagy tud-e valami jó bulit. Így nem feltünő, és terelhető a kérdés, ha pl. azt mondja, hogy van. De legyél kreatív. Én így szoktam, és ha rosszúl sül el, akkor csak mondom, hogy érdeklődtem a buli miatt. Nekem be szokott jönni :)

Sok sikert ;)

2013. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Najó,de hogy nyomozzam le? :D Facebookon nincs kint neki semmi...az sem,h egyedülálló,de az sem,h kapcsolatban. Rengeteg képe van fenn,főleg olyanok,amiken megjelölték,de csajjal közös képe nincs,és kommentek,kiírások sem utalnak rá,hogy lenne kapcsolata. DE nem tűnik olyannak,aki sokat facebookozik,tehát ez nem jelent semmit...
2013. szept. 28. 22:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Van egy közös hobbink,és abban ő profi,ezért szokott néha nekem segíteni benne,h jobb legyek.:) (Illetve 2szer találkoztunk még csak :D) Csak ilyenkor szoktunk beszélgetni,de főleg inkább csak erről a hobbinkról. De nem csak nekem segít ebben,lehet csak szimplán a kedvesség jele...
2013. szept. 28. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!:) ugyanez a problémám nekem is csak ő lány :D
2013. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a közös hobbitok? Talán ha többen jártok oda, akkor kérdezd meg vkitõl akivel jóban vagy, hogy van e barátnõje a pasinak! Szerintem így tuti nem gáz! ;)
2013. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!