Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok kinek lenne ismerkedni?...

Lányok kinek lenne ismerkedni? Szeretnék egy egy társat. Fiú

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok és keresek 20ig lányokat. Képet szívesen küldök. Én egy Budapesti fiú vagyok aki szívesen utazik, aki szereti a romantikát, az érzelmeket. Sokak szerint egy kedves eszes valamire való ember vagyok. Bár szerintem ez túlzás. Egyébként szeretek viccelni és sajnos néha túlzásba is viszem de hála az égnek eddig még senkit sem zavart. Sokak melegnek csúfoltak valaki még a mai napig is mivel szeretem kimutatni az érzéseimet és küzdeni a másikért. Megtenni neki bármit hogy boldog lehessen. Szeretek szeretni és szeretve lenni. Remélem amit eddig írtam tetszett neked és kíváncsivá tettelek hogy még is ki vagyok. Várom a leveledet. Üdvözlettel: Dávid

2013. szept. 29. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy sajnos néha túlzásba is viszed? Megbántasz vele másokat?
2013. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem csak pl néha tényleg őrültnek tűnök :S

Pedig nem vagyok az.

(de azért még sohasem volt belőle baj.)

Mindig jó lett a végén csak néha van egy két fura nézés.

De aki megismert az eddig nem csalódott :)

2013. okt. 5. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha eddig nem csalódtak, akkor hogyhogy nincs melletted társ? Mit találnak benned furcsának? Írod, hogy túlzásba is viszed néha, de eddig még ez senkit sem zavart. De akkor honnan tudod, hogy túlzásba viszed? Csak furán néznek, vagy mondják is neked,hogy ezzel most túllőttél a célon? Miben nyilvánul meg az "őrültséged"?
2013. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem őrültség :)

Csak szeretek viccelni és nem szólnak csak mondják nevetve hogy lökött vagyok de így szeretnek.

az a baj hogy rengeteg barátom van de csak a barátaim akarnak lenni

2013. okt. 9. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A rengeteg barátod között sok a lány is? Mert akkor pl. megpróbálkozhatnál azzal,hogy amelyik tetszik, arra hosszasabban nézel, vagy megérinted a kezét, ilyesmik. Egészen apróságokon múlhat, hogy hirtelen másképp kezd rá tekinteni valaki ;)
2013. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi meglátjuk :)
2013. okt. 15. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!