Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy lány de...

Xyzzs0123 kérdése:

Nagyon tetszik egy lány de csak facen beszéltem vele minden tetszik a belseje, külseje Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Belgyógyász vagy?
2013. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már láttad belülről akkor rejtsd el a hullát.
2013. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tanácstalan vagy, akkor nem neked való ez az egész.
2013. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 RViki válasza:
Először is ismered-e élőben. Ha nem akkor érdemes megismerni. Vagyis kérdezgess tőle mindenfélét, amit egy barátról tudni kell. De ha valamilyen mindennap látott személy, akkor valamikor élőben is beszélj vele. Aztán ha már eljutottatok a legjobb barátig, finoman közöld vele hogy szereted. Semmiképp ne siesd el. Mivel lány vagyok tudom hogy ha normális, akkor nem sikoltozva fog elrohanni, főleg ha barátok lettetek. Nem tudom hogy ezt fogod-e hasznosítani. Ha túl későn írtam sajnálom. Most találtam meg a kérdést. Sok sikert :)
2013. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!