Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy lány...

Miért van az, hogy egy lány tőle évekkel idősebb pasikat is elvárhat?

Figyelt kérdés

Mert ebből körülbelül az jön le, hogy tegyük fel egy 17 éves lány annyira érett, hogy az ő elvárásait egy 23 éves pasi elégíti ki.


De mégis ez hogy lehet?


Küszködött az élettel a 17 éves lány annyit, mint a 23 éves srác? Tett le annyi erőfeszítést az asztalra, mint a fiú? Vagy csak annyi, hogy növesztett melleket meg vaginával született és ennyi? És akkor már övé a világ, a pasik meg mindenért küzdjenek és fáradozzanak?


Mert vegyük azt, hogy valakinek ott kell rohadni a konditerembe akár egy évig is, mire egyáltalán ÁTLAGOS testalkata lesz. És egy átlagos lány meg fel se fogja, hogy azért mennyit küzdött a srác, hogy egyáltalán labdába rugjon a lányoknál.


Mert a lányok azt hiszik, hogy a nemi élet az csak ugy van mindenkinek.


2013. szept. 29. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
az élet nem habostorta!
2013. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát ha himnemünek születtél ebbe a mai világba, akkor bizony hogy nem az.
2013. szept. 29. 20:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok 30 felett. Ha kamaszként sportoltál akkor eleve jó az alakod.
2013. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

sajnos ez nem törtzént meg.


De én állithatom neked, hogy vannak akik egy követ nem tettek arréb, mégis szálkás izmosak.

2013. szept. 29. 20:05
 5/18 anonim ***** válasza:
ez már kóros elmebaj lehet a kérdezőnél.
2013. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De vajon ezeknek a szálkás izmos embereknek lesz elég vér a himbilimbijükbe, hogy megvédjenek valakit, hogy kiálljanak és harcoljanak valamiért? NEM (tisztelet a kivételnek) mindenki máshogy születik más genetikával ez okozza egyébként van fiatal srác idősebb lány összeállítás is.
2013. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát mégis alapbol jobb esélyekkel indulnak, mint aki egy kis vézna csira...mert az ha akarná se tudná megvédeni a nöjet.
2013. szept. 29. 20:10
 8/18 anonim ***** válasza:
17 és 23?? az nem sok, 17-08, és 40 az már sok, és egyre többet látok, hallok ilyet. az meg hogy nem sportolsz nem is értem.. 23 éves vagyok, és nem bírom ki hogy ne menjek le focizni vagy futni.. nem értem a mai fiatalokat, ott rohadtok semmi férfias nincs bennetek, és akkor sírtok, hogy nincs csaj.., én se járok kondiba mégis normális testalkatom van.. sportolni kell, te sem szeretnél a lepedőre élvezni fél perc után, nem? :D
2013. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi az hogy elvárhat? Mindenkinek olyan elvárásai vannak, amilyet csak akar.

A "hímneműekre szar a világ" szöveggel meg etess mást. Nevetséges vagy. Mit érdekel téged más? Foglalkozz magaddal, a stílusodból kiindulva van mit változtatni rajtad.

2013. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

omg :D hát én hamarabb kifáradok, minthogy elélvezzek. Meg amugy is honnan veszed, hogy a kondi meg a gyorstüzelés közt kapcsolat van? hm?


meg nehogy már most ilyen 15-20 percig folyamatosan csapatni kelljen a csajomba a tempot, hogy NEKI jo legyen!

De a nők ezt se tudják elképzelni, hogy mennyire nagy erőt igényel megdugni öket.

2013. szept. 29. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!