Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy lány...

Miért van az, hogy egy lány tőle évekkel idősebb pasikat is elvárhat?

Figyelt kérdés

Mert ebből körülbelül az jön le, hogy tegyük fel egy 17 éves lány annyira érett, hogy az ő elvárásait egy 23 éves pasi elégíti ki.


De mégis ez hogy lehet?


Küszködött az élettel a 17 éves lány annyit, mint a 23 éves srác? Tett le annyi erőfeszítést az asztalra, mint a fiú? Vagy csak annyi, hogy növesztett melleket meg vaginával született és ennyi? És akkor már övé a világ, a pasik meg mindenért küzdjenek és fáradozzanak?


Mert vegyük azt, hogy valakinek ott kell rohadni a konditerembe akár egy évig is, mire egyáltalán ÁTLAGOS testalkata lesz. És egy átlagos lány meg fel se fogja, hogy azért mennyit küzdött a srác, hogy egyáltalán labdába rugjon a lányoknál.


Mert a lányok azt hiszik, hogy a nemi élet az csak ugy van mindenkinek.


2013. szept. 29. 20:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ilyen 15 évesen még én is futkároztam össze vissza, de mindhiába, mert sose lettem erösebb az alapbol joképü és izmos srácoknál, akik 13 éves koruktol tolták a cigit meg a piát és mégis erösebbek voltak, meg jobb erönlétbe voltak, mint én valaha is leszek!


Csak ennyi.


Azota meg nem látom értelmét a sportnak, ha ugyse kerülök vele elönybe-.

2013. szept. 29. 20:15
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor igazad van, ne sportolj. rossz ránézni a mai 14 18 évesekre. minden csontjuk kint van.
2013. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
én 24 vagyok.
2013. szept. 29. 20:16
 14/18 anonim ***** válasza:
Most van nőd vagy nincs nőd? Mit sírsz?
2013. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
most jelenleg nincs. Vagyis van egy ilyen dugopajti, de az a kapcsolat már ilyen szertefoszlóban van.
2013. szept. 29. 20:30
 16/18 A kérdező kommentje:
(nem poénkodni azon, hogy biztos nekrofil vagyok, mert ócska poén lenne már)
2013. szept. 29. 20:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem életkortól függ az érettség. Viszont nekem se kellett volna még 14 évesen se ilyen komolytalan, amilyen te vagy ("dugópajti", "mennyi energia megdugni egy lányt", stb...)
2013. szept. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
És egy lánynak mennyi energia "meglovagolnia" vagy "leszpnia"egy srácot? Már ne is haragudj :D látom,hogy 2 éves kérdés..remélem megkomolyodtál azóta!
2015. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!