Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írtam egy pasinak egy üzenetet...

Írtam egy pasinak egy üzenetet. Alig válaszolt, de aztán mégis elkezdett velem levelezni. Miért?

Figyelt kérdés
Egy nagyon gagyi szöveggel írtam neki, amire ő alig válaszolt vissza. Oké, mondom akkor mindegy. De rá kis idővel meg írta hogy "Miért nem alszol? De tudod mit? Ha unatkozol írj nekem nyugodtan :) " na és akkor elkezdtünk levelezni órákig. Este mondta hogy megy aludni de folytathatjuk még. Mondom oké, majd írjál nekem...Azt hittem úgysem ír majd, erre reggel írt nekem rögtön mikor felébredt. Megint leveleztünk egy darabig. 3 napig egyfolytában levelezgettünk, de a végére kifogyott a téma, és már 2 napja nem írt. Most akkor lehet még valami?
2013. szept. 28. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, te mit szeretnél? Talán ideje lenne közölni! Például, hívd el randira. Különben várhatsz, hogy veszi a lapot vagy éppen elkezd mással kavarni. A helyedben nem várnám meg!
2013. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond h. találkozzatok !
2013. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy elaprózod. Miért csak egy pasinak irsz üzenetet? Irj egyszerre 4-5-nek, valamelyik csak nyerő lesz, ráadásul igy várakoznod sem kell.


Én azt szoktam csinálni, hogy hajnalban mikor megyek haza mulatkából (és sehol egy nő) elküldök 8-10 számra üres sms-t. Amelyik nem elfoglalt és még ébren van az visszair vagy van aki egyből fel is hív. Ha csörög az már annyit is jelent hogy még kaja is lesz.

2013. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd 3 hónapja levelezek egy paival de még mindig lenne téma ...

Nagyon unalmasak vagytok h 1 hétalatt kifuladt a dolog .....

2013. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!