Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajozós szöveg tényleg van...

Csajozós szöveg tényleg van eladó?

Figyelt kérdés

Régebben kiírtam egy apróhirdetést, hogy csajozós szövegeket vennék.


Mármint egy ténylegesen megtörtént netes ismerkedéses cset (mondjuk társkeresőn) leiratát teljes hosszában, aminek a vége szex lett. Mert én el nem birom képzelni, hogy az "emberek" hogyan ismerkednek neten, hogy annak a vége szex lesz, de ugy, hogy már eleve ugy mennek el randira, hogy tudják, hogy szexelni fognak.


Félreértés ne essék, nekem is összejön néha 1-1 nő, de ez inkább annak tudható be, hogy semmi dolgom, és ráérek küszködni és kinlódni azon, hogy a nagy számok törvénye alapján sikerüljön valami.


Na és lett is egy jelentkező, egy nő, mondtam neki, hogy ő magának kell, hogy elintézze, hogy átlátható word formátumba legyen a beszélgetés összefoglalva, azt mondta nem probléma.


Aztán nem irtam neki két hétig, és elkezdett vergődni, hogy akkor most megveszem tőle vagy sem.


Én meg visszairtam neki, hogy most mégis mire fel siettet, nem hiszem, hogy bárki más meg akarna töle venni ilyesmit, és az adat amugy se kér enni, akármeddig eláll.


Erre elkezdett jönni az szabvány oltással, amit én oly sokszor megkapok: "hát meg is értem, hogy nincs is senkid"


Na mindegy, végül is ez a kérdés arról szól, hogy szerintetek meglepődnék, ha elolvashatnám, hogy "az emberek" hogyan ismerkednek? Vagy elszégyellném magam, hogy a normális emberek mennyire máshogy ismerkednek mint én?


Mert akkor lehet beruháznék egy ilyen vásárba.


2013. szept. 30. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Lúzerség lvl99
2013. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ne oltsátok szegényt, amúgy is kapott már eleget...

De kérdező, talán nem így kéne próbálkozni

2013. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok mondani, hogy aki ügyes, az talál ingyen is. Például a legismertebb torrentoldalon.
2013. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Mert én el nem birom képzelni, hogy az "emberek" hogyan ismerkednek neten, hogy annak a vége szex lesz..."

Hehehe... Ne tudd meg. ;)

2013. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Adok egyet ingyen: Hello! Hogy hívnak?
2013. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kezdődik....
2013. szept. 30. 22:24
 7/17 anonim ***** válasza:

# 6

Te kezdted, nem tudom mire számítottál.

2013. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nagyon látszik ki nem olvasta végig a kérdést
2013. szept. 30. 22:25
 9/17 ameoland ***** válasza:

bárki ír neked ilyet,akinek egy pici romantikus fantáziával van megáldva. a másé se különb mit a tiéd. csak más.

ne vedd magadra szerintem és ilyen értelmetlenül ne szórd a pénzt,pláne a beszólogatós kedvében lévő hölgyre.

2013. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
sztem nagyob bmunka megirni egy ilyet, mint kimásolni egy meglévőt...
2013. szept. 30. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!