Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek meg egy...

Kismutyesz_ kérdése:

Hogy ismerkedjek meg egy lánnyal ha az a probléma, hogy ugyanabba a suliba járunk?

Figyelt kérdés
Azért probléma, mert ha suliban elkezdek felé nyitni akkor abból pletyka lenne, és engem lúzernek tartanak a többiek, mert visszahúzódó vagyok. Múltkor reggel mentem suliba, előttem ment egy barátnőjével, és amikor vissza nézett rám akkor oda szólt a barátnőjének, ő is hátra nézett rám, és rajtam nevettek. Azért vagyok ennyire oda érte annak ellenére, hogy kinevetett, mert külsőleg egy olyan lányt látok benne aki anno nekem nagyon sokat jelentett. Szóval marad a facebook, csak előtte még a nevét kéne megtudnom. Facebookon hogyan nyissak felé, hogy ne legyenek árulkodó jelek? Nem néz ki komoly természetű lánynak. Szóval hogyan kerüljek hozzá közelebb? 16/f és 16/l (ő másodikos, én elsős)

2013. szept. 30. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hagyd...
2013. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lúzernek tart, az nem fog összejönni :(
2013. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Uram,ezt jenek veszem...
2013. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha ilyen, jobb neked ha nem hajtasz rá. Esélyes, hogy csak megaláznád magad. Persze lehet tévedek, de ha ilyen kinevetős típus, akkor lehet, hogy hülyét csinálna belőled. Legalábbis az alapján amit írtál, én beképzeltnek gondolom.


Persze nem ismerem az illetőt és téged sem, lehet csak te érzel így és nem úgy nevettek.


A másik lehetőség, hogy bevállalod így is, úgy is és közeledsz hozzá. Ha megalázóan viselkedik veled, azzal végső soron magát fogja minősíteni. Igazán vesztenivalód nincs, úgy látom.


Szóval akár meg is próbálhatod.


Igazából a döntés a tied, csak felvázoltam, hogy én mit látok benne.

2013. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akik velem jöttek általános iskolából és ismernek azok tartanak lúzernek mondjuk a sportban... Nem tudom, hogy az általam kiszemelt lány mennyire értelmes, de megpróbálnám megismerni, csak a kérdés, hogy HOGYAN? Facebookon HOGYAN, MIT irjak neki?
2013. szept. 30. 23:20
 6/8 A kérdező kommentje:
És HA összejönnénk akkor az osztálytársaim valószínűleg bemagyaráznák ezt neki, hogy kiábránduljon belőlem.
2013. szept. 30. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire "ki akarod nyírni" a saját esélyeid, hát hajrá. De túl sokat gondolkodsz rajta. Mi vagy te, valami önjelölt próféta? Ha valaki szeret, tesz rá, hogy mint mondanak mások. Ha meg nem, akkor nem is szeret. Ennyi.
2013. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb hozzáállás ahhoz hogy idiótának tartanak, ha te is annak tartod magad, viszont próbálsz tenni ellene! Ez tapasztalat. Ismerd el hogy idióta vagy, de ne viselkedj úgy, mint egy idióta, vedd lazára a dolgot. Valahogy próbáld megtudni a lány nevét, ha máshogy nem megy, kérdezd meg valakitől, vagy akár tőle is. Eddig tudom biztosra a dolgot, innen már csak tipp. Próbálj közel kerülni hozzá, ha lehet, szép folyamatosan. Ha elkezdenek magyarázni, milyen idióta vagy, ne az legyen a reakciód, hogy "kuss, hagyjál békén, ne piszkálj, ne hazudozz", ennél egyszerűbb dolgokban kell gondolkozni: "és? leszarom!".
2013. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!