Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nő mindig az első pillanatba...

A nő mindig az első pillanatban veszi észre ha tetszik egy férfinak?

Figyelt kérdés

Adott egy nő és egy férfi akik egy helyen dolgoznak de nem egy cégnél (üzlet , biztonsági cég). Egy alkalommal munkaidőben "melegebb" levegőjű beszélgetés alakult ki közöttük, így a nő flörtlejeket küld a férfi felé (amennyire jól vette észre a férfi). A férfi bizonytalan mert sikertelen volt a nőkkel szemben mégis szeretné megismerni a nőt nem csak "arra" (+18). Egy közös ismerős által kiderült hogy a nő már az első pillanatban észrevette, hogy tetszik a férfinak.


Elsősorban női válaszadók véleményére, őszínte válaszaira várok.


A nők mindig észreveszik, ha egy férfi (akár) az első pillanatban beleszeret vagy megtetszik neki a nő/lány? Gondolok itt elsősorban a kölcsönös vonzalomra!


2013. okt. 2. 07:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mit értesz ez alatt esetleg kifejtenéd? Nem találkoztam még ilyen esettel.
2013. okt. 7. 22:46
 12/13 anonim válasza:
Egy női válasz: igen, ezt észreveszik a nők. Én is munkahelyemen észrevettem, milyen kitartóan nézett az egyik férfikolléga. Később eszméltem rá, amikor már be is mutatkozott, hogy mennyire tetszem neki.
2015. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Igen,többnyire észrevehető.Én mar az első talalkozasnal(nem munkahely,nem randi es nem sorsszeru osszefutas volt,tudtam h talalkozni fogunk,de sose lattam es nem ismertem)tudtam az egyik pasinal,hogy tetszem neki,igaz mosolygott es felcsillant a szeme. :) Egyszeruen erzem h vonzodik,mikor ranezek olyan mint a magneses ter,ugy erzem,mintha maris szeretne,szerelmes lenne.
2021. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!