Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, volt már veletek...

Lányok, volt már veletek olyan, hogy egy pasi azt gondolta magáról, hogy ellenállhatatlan és biztos bejön nektek, közben meg titeket marhára hidegen hagyott?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
En minden lanyrol azt hiszem, hogy odaig van ertem :)
2013. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En egyik lanyrol sem hiszem, hogy odaig van ertem :(
2013. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Volt és nehezen esett feldolgoznia. :D
2013. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lina93 ***** válasza:
Igen, az ilyen pasik viselik legnehezebben a visszautasítást. :D
2013. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt :D Az iylen nagyarcú faszagyerekeket a legnagyobb öröm lekoptatni.
2013. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt, és élveztem ahogy küszködik a kis drága. :-D
2013. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt.
2013. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ú nagyon utálom az ilyet! A leggusztustalanabb, mikor gyakorlatilag előadja, hogy mi mekkorát fogunk kefélni.


Nem azt mondom, nem vagyok egy prűd lány, nekem beleférne, ha úgy alakul akár az első randin is, de mikor valakivel alig ismeritek egymást és ő már elkönyvelte, hogy megdug, akkor úgy vagyok vele, hogy na dugjál egyedül te idióta.


Egyszer egy évfolyamtársam csinálta ezt. Csoporttársam haverja volt, végül is látásból ismertem, mikor csoporttársammal mentünk a villamoshoz és akkor jött velünk. Bemutatkoztam, ilyesmi. Aztán egyszer csak elhívott egy randira. Amúgy jóképű gyerek volt, a hely is szimpatikus volt, ahova vitt, jót beszélgettünk, egészen addig ameddig el nem kezdte burkoltan közölni velem, hogy ő engem ma este úgy megdug, hogy csak nézek. Hát mondom anyádat, először magamhoz sem tértem, úgy tettem, mint aki nem veszi fel a dolgot. De utána megint mondogatott ilyeneket, végül mondtam, hogy egyedül van otthon a macska és mennem kell, nem ő nem jöhet. Aztán még hívogatott egy ideig meg írogatott, hogy majd akkor legközelebb dug meg. Még egy ekkora barmot!

2013. okt. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Utolsó, akkor jól hoppon maradt "szegény" fiú.:) Engem az irritál egyébként mikor azt hiszi magáról, hogy, mivel helyes, mindenkinek bejön és ő az álompasi, közben meg nem és nem bírja felfogni.
2013. okt. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!