Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kihagytam a lehetőséget? :/

Zsinga kérdése:

Kihagytam a lehetőséget? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem régen megismertem egy lányt csak pár hete, nagyon tetszik (osztálytársak vagyunk), minden nap látom, amikor engem nézett mindig mosolygott, én pedig vissza rá. Nem mertem még lépni, mert láttam hogy a régi osztálytársaira is szokott mosolyogni, csak annyi különbséggel hogy őket már 8 éve ismeri engem pedig csak pár hete. Ezért gondoltam hogy talán ő is viszonozza. Aztán pár napja már nem is néz rám annyiszor és ha igen akkor nem mosolyog, lépnem kellett volna? Kihagytam a lehetőségemet, vagy még csinálhatok valamit? A válaszokat köszi előre is!

2013. okt. 3. 19:02
 1/2 anonim válasza:
Sosem késő, odamész, megkérdezed hogy hogy van, széles mosoly, és pozitív gondolkodás.
2013. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 9.es vagyok és akikre mosolyog óra közben rajtam kivül azok a fiu osztálytársai voltak általánosban (ketten) és igy együtt jöttek ide. (16/f)
2013. okt. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!