Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mi a véleményetek az...

Fiúk! Mi a véleményetek az olyan lányokról, akik egyáltalán nem festik magukat?

Figyelt kérdés
Se alapozó se rúzs, semmi ilyesmi, még alkalomra se.

2013. okt. 3. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindenki a természeteset szereti. A smink azonban olyan mint egy öltözék. Ahogy ruhából is fel lehet venni csinosat, úgy sminkből is készíthető olyan, amely kiemeli egy nő szépségét.


Nem baj ha egy nő nem festi magát alkalomra se, ez ugyan úgy egy lehetőség mint, hogy csinos ruhát vesz fel, vagy egyszerűt.

2013. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A smink csak elfedi a problémát, nem megoldja.
2013. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem? Rühellem a sminket. Nem érdekel, hogy egy nő természetesen szép vagy nem, akkor is gyűlölöm. Ha ránézek egy sminkeletlen nőre/lányra, azt jut eszembe, hogy egy hús-vér személyt látok aki igazi. Az apró hibáival együtt, de igazi. A szeplőket sem vetem meg, Ellenben ha látom, hogy 10cm vastag máz van rajta, az VISSZATASZÍTÓ. Ha látom, hogy a szivárvány minden színében tetszeleg az szintén VISSZATASZÍTÓ. Nem akarnék egy agyonfestett nőhöz még csak hozzáérni sem. Amelyik azt hiszi, ettől szebb, az áltatja magát.

Pfuj.

Hozzáteszem én a szőrtelenítéssel is hasonlóképp állok. Ha csak nem bundás a nő, semmi baj nincs vele, ha a természetes szőrzete megvan. Ha nincs, az oké, de ez a beteges szőrtelenítési mánia szintén kiakaszt. Oké, vannak szélsőségesen szőrős nők, ott már megértem, de pl, hogy egy szőke nő miért gyantáztat x időnként... szóval nem értem.


Szóval a kérdésre a válasz:

NAGYON örülök neki, amikor normális nőt látok, aki nem keni-feni magát. Sajnos nem elég gyakori. Nem igénytelenséget jelent, mint ahogy sokan bebeszélik maguknak. Egyszerűen természetes - az Isten is így teremtett meg.

2013. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22/F voltam.
2013. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!